Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16F1TM125 - Megszakító NSX160F AC/DC, 18 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C16F1TM125 megszakító egypólusú (1P) kialakítású, 125 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten. A termék rendkívül sokoldalú, hiszen egyaránt használható AC és DC hálózatokban is. AC módban 277 V 50/60 Hz, míg DC módban 250 V feszültségen üzemeltethető. Kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet: 18 kA Icu értékkel 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, valamint 36 kA Icu értékkel 250 V DC esetén, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A megszakító F 18 kA 240 V AC szakítóképességi kóddal rendelkezik, ami garantálja a magas szintű védelmet túláram és rövidzárlat esetén.
A C16F1TM125 termohidraulikus-mágneses kioldóegységgel (TM-D) van felszerelve, amely LI védelmi funkciót biztosít – ez magában foglalja a túlterhelés elleni védelmet (L: termikus védelem) és a rövidzárlat elleni védelmet (I: mágneses védelem). A termikus védelem (Ir) fix beállítású, értéke 1 x In, míg a pillanatnyi kioldás (Ii) szintén fix beállítású, értéke 1000 A. A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg villamos élettartama 20000 ciklus 277 V In/2 értéken, illetve 10000 ciklus 277 V In értéken. A pólusonkénti teljesítményveszteség 10,78 W.
A termék széleskörű telepítési lehetőségeket kínál: rögzíthető hátlapra, és felszerelhető mind vízszintesen, mind függőlegesen, illetve síkban a hátoldalon. A csatlakozások mind felül, mind alul elöl helyezkednek el, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. A megszakító méretei kompaktak: szélessége 35 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm. A szerelvény telepítésekor ügyelni kell a pontos méretekre és elhelyezésre, ahogy azt a termék műszaki illusztrációja is mutatja.
A Schneider Electric ComPacT NSX C16F1TM125 megszakító megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és számos környezeti paraméter mellett is megbízhatóan működik: -25...70°C üzemi hőmérséklet-tartományban, 0...95% relatív páratartalom mellett, valamint akár 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül (2000-5000 m között teljesítménycsökkenéssel üzemeltethető). IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. A termék elülső felületén Class II érintésvédelmi osztályba tartozik, és 3-as szennyezettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60664-1 szerint, valamint IV-es túlfeszültség kategóriába sorolható. Szigetelési feszültsége (Ui) 750 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint, míg névleges lökőfeszültség-állósága (Uimp) 8 kV ugyanezen szabvány szerint. A termék alkalmas leválasztásra is az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, és "A" használati kategóriába tartozik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16F1TM125 - Megszakító NSX160F AC/DC, 18 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 1P1d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160F
Termék vagy összetevő típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Névleges áram [In]: 125 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 277 V AC 50/60 Hz
250 V DC
Hálózat típusa: AC
DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság leválasztásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakító képességek
Megszakító képesség: 18 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
36 kA Icu 250 V DC esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakító képesség kódja: F 18 kA 240 V AC
36 kA 250 V DC esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 125 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldó beállítás típusa Ir (termikus védelem): Fix
Hosszú idejű védelem kioldó beállítási tartomány [Ir]: 1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelem kioldó beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldó beállítási tartomány [Ii]: 1000 A
Földzárlat-védelem: Nélküle
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Rögzítő támasz: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges
Síkban a háton
Felső csatlakozás: Elől
Alsó csatlakozás: Elől
Csatlakozási távolság: 35 mm
Szélesség (Sz): 35 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Elektromos jellemzők
Szigetelési feszültség [Ui]: 750 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Villamos élettartam: 20000 ciklus 277 V In/2 esetén
10000 ciklus 277 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 10,78 W
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső felületen
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeltetés során: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tárolás esetén: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
176 mm
Magasság méret
40,9999999999999 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V