Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B6TM125 - Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX160B egy kiváló minőségű, nagy teljesítményű kompakt megszakító, amely tökéletes megoldást nyújt a modern villamos elosztóhálózatok védelmére. A C16B6TM125 típusú 4 pólusú készülék 125 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és B osztályú 25 kA-es megszakítóképességgel bír 415 VAC feszültségen. Ez a termék ideális választás ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol megbízható védelemre van szükség a túlterhelés és rövidzárlat ellen.
A ComPacT NSX sorozat kiemelkedő műszaki jellemzőkkel büszkélkedhet. A megszakító 3D konfigurációval rendelkezik, ami azt jelenti, hogy a 4 pólusból 3 pólus védett, míg a bal oldalon elhelyezkedő nullavezető nem védett. A termék TM-D típusú, termikus-mágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely LI védelmi funkciókat biztosít. Ez a túlterhelés elleni védelmet (L - thermal) és rövidzárlat elleni védelmet (I - magnetic) foglal magába. Az Ir hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya 0,7-1 x In, míg az Ii pillanatnyi védelmi beállítás fix 1250 A. A termék lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy pontosan az igényeiknek megfelelően konfigurálják a védelmi beállításokat.
A ComPacT NSX160B megszakító kiemelkedő elektromos és mechanikai tulajdonságokkal rendelkezik. A készülék 690 V AC névleges üzemi feszültséggel, 800 V AC szigetelési feszültséggel és 8 kV impulzus-állószilárdsággal rendelkezik. Megszakítóképessége változó a különböző üzemi feszültségeken: 40 kA 220/240 V AC-nél, 25 kA 380/415 V AC-nél, 20 kA 440 V AC-nél és 15 kA 500 V AC-nél. A névleges üzemi megszakítóképesség (Ics) megegyezik a végső megszakítóképességgel (Icu) minden feszültségtartományban, ami a készülék kiváló minőségét és tartósságát bizonyítja. A mechanikai élettartam 40000 kapcsolási ciklus, míg az elektromos élettartam változó a feszültség és áramerősség függvényében: 40000 ciklus 440 V In/2 esetén, 20000 ciklus 440 V In esetén, 15000 ciklus 690 V In/2 esetén, és 7500 ciklus 690 V In esetén. A pólusonkénti teljesítményveszteség 10,78 W.
A ComPacT NSX160B megszakító rugalmas szerelési lehetőségeket kínál. Felszerelhető hátlapra, vízszintesen és függőlegesen egyaránt. Az elektromos csatlakozások elölről történnek, mind a felső, mind az alsó oldalon. A készülék méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. A termék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 fokozatú mechanikai védelemmel az IEC 62262 szabvány szerint. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, míg tárolási hőmérséklet-tartománya -50°C és +85°C között. A ComPacT NSX160B megszakító tengerszint feletti 2000 méterig használható teljesítménycsökkenés nélkül, 2000-5000 méter között pedig teljesítménycsökkenéssel. A termék Class II érintésvédelmi osztályba tartozik az előlapon, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak.
ComPacT NSX160B megszakító műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékvonal: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX160B
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 125 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység besorolása: 125 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelmi beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartomány: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Nullavezető védelem beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelmi beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem beállítási tartomány: 1250 A
Földzárlat védelem: Nincs
Vezérlés és csatlakozás
Vezérlés típusa: Billenőkar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási lépés: 35 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 (IEC 60664-1)
IP védelmi fokozat: IP40 (IEC 60529)
IK védelmi fokozat: IK07 (IEC 62262)
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Mechanikai jellemzők
Széletek: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Sík a hátsó részen
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V