Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B4TM080 - Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító 25 kA-es megszakítási képességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen, ami kiemelkedő teljesítményt jelent a kategóriájában. A 4 pólusú kivitel (4D) teljes védelmet biztosít a nullavezetőnek is, ami kritikus fontosságú lehet bizonyos alkalmazásoknál, ahol a nullavezető túlterhelése veszélyt jelenthet. A Schneider Electric C16B4TM080 termék névleges árama 80 A 40°C környezeti hőmérsékleten, működési feszültsége pedig akár 690 V AC 50/60 Hz lehet. A termék kategória A besorolású, és teljes mértékben megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak.
A C16B4TM080 megszakító TMD-D típusú kioldóegységgel van felszerelve, amely termomagnetikus technológiát használ. A védelmi funkciók között megtalálható az LI védelem, amely túlterhelés elleni védelmet (L - thermal) és rövidzárlat elleni védelmet (I - mágneses) egyaránt biztosít. A túlterhelésvédelmi beállítás (Ir) 0.7-1 x In tartományban állítható, míg a késleltetett kioldás (tr) fixre van állítva, 120-400 másodperc 1.5 x In esetén, illetve 15 másodperc 6 x Ir esetén. A pillanatnyi kioldási érték (Ii) 640 A-re van beállítva. A nullavezető védelmi beállítása 1 x Ir (4D). Mindezen beállítások együttesen biztosítják a rendszer optimális védelmét a különböző jellegű elektromos hibákkal szemben.
A C16B4TM080 megszakító további műszaki paraméterei között szerepel a 800 V AC névleges szigetelési feszültség, valamint a 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság. A termék megszakítási képessége különböző feszültségszinteken eltérő: 40 kA 220/240 V AC esetén, 25 kA 380/415 V AC esetén, 20 kA 440 V AC esetén, és 15 kA 500 V AC esetén. A megszakító mechanikai élettartama 40000 ciklus, míg az elektromos élettartam feszültség- és terhelésfüggő: 440 V-on In/2 esetén 40000 ciklus, In esetén 20000 ciklus; 690 V-on In/2 esetén 15000 ciklus, In esetén 7500 ciklus. A pólusonkénti teljesítményveszteség 8.06 W. A termék fix rögzítésű, előlapra szerelhető, vízszintes és függőleges, valamint hátlapra történő felszerelést tesz lehetővé. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás elölről történik, a csatlakozási távolság 35 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B4TM080 - Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Termékcsalád: ComPacT NSX
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160B
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok száma: 4P
Védett pólusok leírása: 4D (nullavezető teljes védelemmel)
Nullavezető pozíciója: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 80 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztási alkalmasság: Igen, megfelel EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Védelmi jellemzők
Megszakítási képesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kódja: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termomágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelmi beállítások
Védelmi típus: L: túlterhelésvédelem (termikus)
I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 80 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típus Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típus tr: Fix
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartománya [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Nullavezető védelmi beállítása: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási típus Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya [Ii]: 640 A
Földzárlat védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Szélesség (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Üzemi feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V