Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B44V160 - Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 4 pólusú megszakító MicroLogic Vigi 4.2 elektronikus kioldóegységgel rendelkezik, amely többszörös védelmi funkciót biztosít: túlterhelés (L), rövid késleltetésű rövidzárlat (So), azonnali rövidzárlat (I) és földzárlat (R) ellen. A földzárlat-védelem integrált, A osztályú, és az érzékenység széles tartományban állítható (30 mA-től 5 A-ig). A kioldóegység névleges árama 160 A 40 °C-on, a hosszú idejű védelmi beállítás (Ir) pedig 63-160 A között 9 különböző értékre állítható. A termék 440 V AC névleges üzemi feszültségen működik, és 25 kA megszakítási képességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen az IEC 60947-2 szabvány szerint.
A ComPacT NSX160B megszakító mechanikai élettartama 40000 ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 7500-40000 ciklus között változik. A termék rögzítése hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban felszerelhető. Méreteit tekintve 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, tömege 2,6 kg. A csatlakozási pontok a készülék elején találhatók, a csatlakozási távolság 35 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B44V160 -Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160B
Termék vagy komponens típus: Földzárlati megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Izolációra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítási képesség:
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoIR
Kioldóegység névleges áramerőssége: 160 A 40 °C-on
Védelmi beállítások
Védelem típusa:
L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
So: rövid idejű rövidzárlat védelem fix késleltetéssel
I: azonnali rövidzárlat védelem
R: földzárlat védelem
Hosszú idejű védelem (Ir) beállítási tartomány: 63...160 A
Semleges védelem beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem (Isd) beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir
Azonnali védelem (Ii) beállítási érték: 2400 A
Földzárlat-védelem
Földzárlat-védelem: Integrált
Földzárlat-védelmi osztály: A osztály
Földzárlat-védelmi érzékenység (IΔn) beállítási tartomány: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Üzemmód: KI az IΔn forgókapcsolóval
Földzárlat-védelmi késleltetés (Δt) beállítási tartomány: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Fizikai jellemzők
Szélesség (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó súly: 2,6 kg
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
142 mm
Hosszúság méret
193 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V