Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C1632M150 - Kioldóegység MicroLogic 2.2 M NSX 160/250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 150 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D Micrologic 2.2 M 150A kioldó C1632M150 Schneider
Ez a MicroLogic 2.2 M egy 3 pólusú, 3D elektronikus kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 160/250 megszakítókon használnak. Ez a 150A névleges teljesítményű elektronikus kioldóegység optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. Állítható, hosszú idejű túlterhelés elleni védelmet tartalmaz. Ezenkívül állítható rövid távú védelmet és fix azonnali védelmet biztosít a rövidzárlat ellen. A MicroLogic 2.2 M piros Riasztás LED-del jelzi, ha a forgórész és az állórész hőképe meghaladja a megengedett hőmérséklet-emelkedés 95%-át. A zöld Ready LED villog, ha a megszakító készen áll a kioldásra. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
98 mm
Hosszúság méret
113 mm
Magasság méret
65 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
89,4 mm