Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C1632G160 - Kioldóegység MicroLogic 2.2 G NSX 160/250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 160 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D Micrologic 2.2 G 160A kioldó C1632G160 Schneider
Ez a MicroLogic 2.2 G egy 3 pólusú, 3D elektronikus kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 160/250 megszakítókon használnak. Ez a 160A névleges teljesítményű elektronikus kioldóegység optimális választás generátorvédelmi alkalmazásokhoz. Állítható, hosszú idejű túlterhelés elleni védelmet tartalmaz. Ezenkívül állítható rövid távú védelmet és fix azonnali védelmet biztosít a rövidzárlat ellen. A MicroLogic 2.2 G riasztási LED-ekkel jelzi a túlterhelést. A zöld Ready LED villog, ha a megszakító készen áll a kioldásra. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
68 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
89,4 mm