Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W46E100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100HB2 megszakító egy professzionális villamos védelmi eszköz, amely kiemelkedő szakítóképességgel és intelligens védelmi funkciókkal rendelkezik. A C10W46E100 cikkszámú készülék elsősorban elosztóhálózatokban alkalmazható, ahol fokozott biztonságra és megbízható védelemre van szükség. Ez a 4 pólusú változat 100 A névleges áramerősségű, és kivételes, 100 kA megszakítóképességgel rendelkezik akár 690 V AC feszültségen is.
Mechanikai és elektromos szempontból is kiemelkedően tartós: 20.000 mechanikai működési ciklust és ugyanennyi elektromos működési ciklust garantál 440 V In/2 terhelésnél. A fix rögzítésű megszakító vízszintesen és függőlegesen is felszerelhető, IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és -25...70 °C közötti hőmérsékleten üzemeltethető. Kompakt méretei (szélesség: 140 mm, magasság: 161 mm, mélység: 86 mm) elősegítik a helytakarékos beépítést. A Schneider Electric ComPacT NSX100HB2 megszakító, C10W46E100 cikkszámmal ideális választás minden olyan ipari és kereskedelmi alkalmazáshoz, ahol a magas szintű elektromos védelem, a részletes diagnosztika és a megbízható működés alapkövetelmény.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W46E100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100HB2
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítóképesség kódja: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelem funkciók: LSIG
Kioldóegység besorolás: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem érzékelés beállítási típus Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem érzékelési beállítási tartomány [Ir]: 40...100 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típus tr: Állítható
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem érzékelés beállítási típus Isd: Állítható
Rövid késleltetésű védelem érzékelési beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típus tsd: Állítható 5 beállítás
Rövid késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tsd]: 0...0,4 s I²t=ki, 0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem érzékelés beállítási típus Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem érzékelési beállítási tartomány [Ii]: 1,5...15 x In
Földzárlat védelem érzékelés beállítási típus Ig: Állítható 9 beállítás
Földzárlat érzékelési beállítási tartomány [Ig]: 0,4...1 x In esetén In = 40 A, 0,2...1 x In esetén In > 40 A, Ig engedélyezés be/ki
Földzárlat védelem időkésleltetés beállítási típus tg: Állítható 5 beállítás
Földzárlat időkésleltetés beállítási tartomány [tg]: 0...0,4 s I²t=ki, 0,1...0,4 s I²t=be
Földzárlat védelem: Nincs
Zóna szerinti szelektív reteszelés ZSI: Igen
Vezérlés és jelzés
Vezérlés típusa: Kapcsoló
Megszakító felszerelési mód: Fix
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Felszerelési alap: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos a hátoldalon
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4,7 W
Elektromos paraméterek
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus állóképesség [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi szakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA 525 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Elektromos tartósság: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az első oldalon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Nyílások száma: 5 nyílás
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V