Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W45E100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító kiemelkedő 100 kA megszakítóképességgel rendelkezik 690 V AC feszültségen, ami rendkívüli védelmet biztosít még a legzordabb ipari környezetben is. A beépített MicroLogic 5.2 E típusú elektronikus kioldóegység 100 A névleges árammal a fejlett túlterhelés és zárlati védelem mellett energiamenedzsment funkciókat is kínál. Az LSI védelmi funkciók (hosszú késleltetésű, rövid késleltetésű és pillanatnyi zárlati védelem) mind rugalmasan beállíthatók a rendszer pontos igényeihez igazodva. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak és A felhasználási kategóriába tartozik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W45E100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100HB2
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Elektromos jellemzők
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Semleges pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység adatok
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási tartomány [Ir]: 40...100 A
Rövid késleltetésű kioldás beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Pillanatműködésű kioldás beállítási tartomány [Ii]: 1,5...15 x In
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Csatlakozás felül: Elöl
Csatlakozás alul: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leminősítés nélkül, 2000 m...5000 m leminősítéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V