Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W45E040 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100HB2 megszakító kivételes teljesítményt és megbízhatóságot nyújt az ipari és elosztási alkalmazásokban. Ez a 4 pólusú kismegszakító 40 A névleges árammal és kiemelkedő 100 kA megszakítóképességgel rendelkezik 690 V AC feszültségen, ami a legigényesebb ipari környezetekben is kiváló védelmet biztosít. A C10W45E040 cikkszámú készülék tökéletesen alkalmas a túlterhelés és rövidzárlat elleni védelemre akár a legszélsőségesebb körülmények között is.
A NSX100HB2 kiemelkedő elektromos és mechanikai tartóssággal rendelkezik: 20000 ciklus mechanikai élettartam, valamint különböző elektromos élettartam-specifikációk különböző terhelési szintek mellett (pl. 20000 ciklus 440 V és In/2 terhelésnél, vagy 5000 ciklus 690 V és In terhelésnél). A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványoknak, és Class II érintésvédelmi osztályba tartozik az előlapi felületen. IP40 védettségi szinttel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így ellenáll a por és a mechanikai behatások ellen. A megszakító széles hőmérsékleti tartományban (-25...70 °C) működőképes, és 0...2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható.
A ComPacT NSX100HB2 megszakító különösen praktikus telepíthetőségével tűnik ki: fix rögzítésű, hátsó vagy előlapi szerelésű, és mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető. A csatlakozások az előlapon találhatóak, a csatlakozási távolság 35 mm. A termék kompakt méretekkel rendelkezik (140 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység), és nettó tömege mindössze 2,4 kg. A megszakító rendelkezik zone selective interlocking (ZSI) funkcióval, valamint számos hasznos jelzéssel, mint például a villogó zöld LED a működésre kész állapot jelzésére, vagy a piros és narancs LED-ek a túlterhelés jelzésére. Az adatkommunikáció tekintetében a termék képes időbélyeggel ellátott előzményadatok és eseménytáblák, védelmi és riasztási beállítások, maximális/minimális értékek, energiamérés, teljesítményminőség, pillanatnyi és igényelt értékek továbbítására, ami fejlett energiagazdálkodási és felügyeleti rendszerekbe való integrálását teszi lehetővé.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W45E040 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 40 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100HB2
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Névleges áram: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Műszaki specifikációk
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmas leválasztásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en, 100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en, 100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési módja: Fix
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus állóképesség: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz, 100 kA 525 V AC 50/60 Hz, 100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 1.3 W
Rögzítőfelület: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapon fekvő
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi jellemzők
Kioldóegység névleges értéke: 40 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 18...40 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Állítható
Termikus memória: 20 percig kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítás
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 1.5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tsd: Állítható 5 beállítás
Rövid késleltetésű késleltetés beállítási tartománya: 0...0.4 s I²t=ki, 0.1...0.4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 1.5...15 x In
Földzárlatvédelem: Nincs
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Van
Kommunikációs és kijelzési jellemzők
Foglalatszám: 5 foglalat
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Méretek és környezeti feltételek
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2.4 kg
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállóság: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
200 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V