Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W3TM100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100HB2 kismegszakító az ipari villamos elosztóhálózatok megbízható és biztonságos védelmi berendezése. A C10W3TM100 típusú, 3 pólusú, fix kivitelű megszakító rendkívül nagy megszakítóképességgel rendelkezik, amely 690V AC feszültségszinten is eléri a 100 kA értéket, így ideális választás a nagy terhelésű és kritikus ipari alkalmazásokhoz.
A termék névleges árama 100A (40°C-on), névleges üzemi feszültsége 690V AC 50/60 Hz. A TM-D termál-mágneses kioldóegységgel szerelt megszakító kettős védelmi funkcióval rendelkezik: az L (termikus) védelem a túlterhelések ellen, míg az I (mágneses) védelem a rövidzárlatok ellen nyújt megbízható védelmet. A túlterhelés elleni védelem beállítási tartománya 0,7...1 × In, míg a rövidzárlat elleni védelem fix 800A értékre van beállítva. A ComPacT NSX100HB2 alkalmas leválasztásra is, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, felhasználási kategóriája A kategória.
A megszakító rendkívül strapabíró, mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik. Szigetelési feszültsége 800V AC, névleges lökőfeszültség-állóság 8 kV. A pólusonkénti teljesítményveszteség 8,8 W. Rögzítése hátlapra történik, szerelési pozíciója lehet vízszintes és függőleges, illetve hátra szerelhető. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás elölről történik, a csatlakozási távolság 35 mm.
A megszakító méretei: szélesség 105 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. Üzemi hőmérséklet-tartománya rendkívül széles: -25...70°C, tárolási hőmérséklet -50...85°C. Védettsége IP40 az IEC 60529 szerint, ütésállósága IK07 az IEC 62262 szerint. Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint. Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon. Túlfeszültségi kategória: III.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W3TM100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX100HB2
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kiegészítő
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Telepítés
Teljesítményveszteség pólusonként: 8,8 W
Rögzítési támasz: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Hátra szerelhető
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítási típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 800 A
Földzárlat védelem: Nincs
Mechanikai jellemzők
Slotok száma: 5 slot(ok)
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V