Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W36E100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100HB2 megszakító egy kiemelkedő teljesítményű áramköri megszakító, amely 100A névleges áramerősséggel és 690V AC üzemi feszültséggel rendelkezik. Ez a professzionális, 3 pólusú megszakító különösen alkalmas ipari környezetben és elosztóhálózatokban történő használatra, ahol magas megszakítóképességre és megbízható működésre van szükség.
A termék egyik legfőbb előnye a kiemelkedő 100 kA megszakítóképesség 690V AC feszültségen, amely kivételes védelmet biztosít a legigényesebb ipari alkalmazásoknál is. A megszakító HB2 kódja éppen erre a kiemelkedő megszakítóképességre utal. A ComPacT NSX100HB2 MicroLogic 6.2E elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely komplex védelmi funkciókat biztosít: túlterhelés elleni védelem (L), késleltetett rövidzárlati védelem (S), pillanatnyi rövidzárlati védelem (I), és földzárlat védelem (G). Ezt a komplex védelmi csomagot az angol LSIG rövidítés jelöli a műszaki dokumentációban.
A C10W36E100 cikkszámú megszakító szilárd műszaki jellemzőkkel rendelkezik: 800V szigetelési feszültség, 8kV lökőfeszültség állóság, valamint kiemelkedő mechanikai (20000 ciklus) és elektromos tartósság. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, így szélsőséges környezeti feltételek között is megbízhatóan működik.
A megszakító rögzítése fixen történik, a fel- és lemenő csatlakozás egyaránt elölről kivitelezhető. A csatlakozási távolság 35 mm. Méreteiben kompakt: szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm. IP40-es védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így megfelelő védelmet nyújt mind a por, mind a mechanikai behatások ellen. A Schneider Electric ComPacT NSX100HB2 megszakító tökéletes választás ipari környezetbe, ahol a magas teljesítmény, a megbízhatóság és a rugalmas beállítási lehetőségek elsődleges szempontok.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W36E100 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100HB2
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en, az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en, az IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en, az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIG
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz-en, az IEC 60947-2 szerint
100 kA 525 V AC 50/60 Hz-en, az IEC 60947-2 szerint
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en, az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítményleadás pólusonként: 4,7 W
Felszerelés, csatlakoztatás
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi funkciók
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
S: rövid idejű rövidzárlat védelem
I: pillanatnyi rövidzárlat védelem
G: földzárlat védelem
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú idejű védelem beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható, 9 beállítás
Hosszú idejű védelem kioldási tartománya [Ir]: 40...100 A
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Állítható
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya [tr]: 15...400 s 1,5 x Ir esetén
0,5...16 s 6 x Ir esetén
0,35...11 s 7,2 x Ir esetén
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Méretek
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V