Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V42D040 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX100HB1 megszakító 2.2 C10V42D040 Schneider
Ez a ComPacT NSX100HB1 egy komplett 4P 4d fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 85 kA effektív 500 VAC 50/60 Hz és 75 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2.2 kioldó egységet tartalmaz, 40A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2.2 kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 4 pólusú változat (140 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX100HB1 a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
200 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V