Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V36E100 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX100HB1 megszakító 6.2 E C10V36E100 Schneider
Ez a ComPacT NSX100HB1 egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 85 kA effektív 500 VAC 50/60 Hz és 75 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ebbe a termékbe egy 100A névleges teljesítményű elektronikus MicroLogic 6.2 E kioldóegység van beépítve, állítható földzárlat-védelemmel (KI állásban). A MicroLogic 6.2 E kioldóegység állítható hosszú, rövid időre és azonnali védelmet biztosít. A MicroLogic 6.2 E beépített kijelzőegységgel rendelkezik a finombeállítások beállításához és az energia kijelzéséhez (energiamérő). Ez a 3 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX100HB1 a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V