Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10S2TM025 - Megszakító NSX100S AC/DC, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 2P2d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100S megszakító egy rendkívül megbízható, kétpólusú (2P) kismegszakító, amely mind AC, mind DC hálózatokban alkalmazható. A C10S2TM025 cikkszámú modell 25 A névleges áramerősséggel rendelkezik, amely 40 °C környezeti hőmérsékleten garantált. A termék kiváló szakítóképességgel büszkélkedhet: 415 V AC feszültségen 70 kA, míg 220/240 V AC feszültségen akár 100 kA értéket is elér, ami rendkívüli biztonságot nyújt túláram és zárlat esetén.
A ComPacT NSX sorozat tagjaként ez a megszakító termomágneses (TMD) kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés ellen termikus (L), míg zárlat ellen mágneses (I) védelmet nyújt. A túlterhelés elleni védelem fix beállítású, a névleges áram (In) 1-szeres értékénél old ki, míg a zárlatvédelem szintén fix beállítású, 300 A-nél aktiválódik. A terméket elsősorban elosztóhálózatokban történő alkalmazásra tervezték, ahol megbízható működés és könnyű kezelhetőség szükséges. A kapcsolóeszköz Toggle típusú, azaz billenőkaros kivitelben készült, fix szerelési móddal.
A megszakító széles feszültségtartományban használható: 690 V AC 50/60 Hz, illetve 500 V DC hálózatokban egyaránt alkalmazható. Kiemelkedő tulajdonsága, hogy alkalmas leválasztásra (szigetelésre) is, megfelelve az EN/IEC 60947-2 szabványnak, ami növeli a biztonságos szervizelés és karbantartás lehetőségét. IP40 védettségi fokozata megvédi a port és az apróbb szennyeződésektől, míg az IK07 ütésállóság a mechanikai behatásokkal szemben nyújt védelmet. Az eszköz -25°C és +70°C közötti hőmérséklettartományban használható, és 0-95% relatív páratartalom mellett is megbízhatóan működik.
A ComPacT NSX100S megszakító kiemelkedő mechanikai és elektromos élettartammal rendelkezik: 20.000 működési ciklus mechanikailag, illetve 20.000 ciklus a névleges áram felénél és 10.000 ciklus a teljes névleges áramnál, 277 V feszültségen. A termék teljesíti az EN/IEC 60947-2 szabvány előírásait, és a frontoldalán Class II érintésvédelmi osztályba tartozik. Méretei kompaktak: szélessége 70 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm, így könnyen beépíthető különböző kapcsolószekrényekbe. A megszakító telepíthető vízszintes és függőleges pozícióban is, valamint hátlapra szerelve, és a csatlakozások mind felül, mind alul a készülék elülső oldalán találhatók, 35 mm-es csatlakozási osztással.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10S2TM025 -Megszakító NSX100S AC/DC, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 2P2d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100S
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 2P
Védett pólusok leírása: 2D
[In] névleges áram: 25 A 40 °C-on
[Ue] névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz, 500 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság szigetelésre: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, 70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, 65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, 35 kA Icu 500/525 V AC 50/60 Hz esetén, 10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén
DC megszakítóképesség: 100 kA Icu 250 V DC 1 pólus, 100 kA Icu 500 V DC 2 pólus sorban, 100 kA Icu 500 V DC 2P
Megszakítóképesség kód: S 70 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
[Ui] névleges szigetelési feszültség: 750 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
[Uimp] névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 277 V In/2, 10000 ciklus 277 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 4,01 W
Rögzítés típusa: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetett
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 25 A 40 °C-on
Beállítási értékek
Hosszú idejű kioldási érték beállítás típusa Ir (termikus védelem): Fix
[Ir] hosszú idejű védelem kioldási érték beállítási tartomány: 1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetési idő beállítás típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási érték beállítás típusa Ii: Fix
[Ii] pillanatnyi védelem kioldási érték beállítási tartomány: 300 A
Földzárlat-védelem: Nélkül
Méretek és súly
Szélesség (W): 70 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet tartomány üzemeltetéshez: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tartomány tároláshoz: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m csökkentés nélkül, 2000 m...5000 m csökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
80 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V