Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R46E040 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100R egy nagy teljesítményű megszakító, mely a C10R46E040 cikkszám alatt érhető el. Ez a kompakt kialakítású, 4 pólusú megszakító kiemelkedő védelmi funkciókkal rendelkezik, ami ideálissá teszi elosztóhálózatok védelmére. A termék kiváló minőségű elektronikus MicroLogic 6.2E kioldóegységgel van felszerelve, amely 40 A névleges áramerősséggel működik 40°C környezeti hőmérsékleten.
A ComPacT NSX100R megszakító különösen figyelemre méltó a nagy megszakítóképessége miatt: 200 kA Icu érték 220/240V, 380/415V és 440V AC feszültségnél, ami kivételes védelmet biztosít még a legszélsőségesebb zárlati áramokkal szemben is. Magasabb feszültségtartományokban is megbízható védelmet nyújt: 80 kA 500V AC-nél, 65 kA 525V AC-nél, és 45 kA 660/690V AC-nél. Az R jelölés a megszakítóképesség-kódban (R 200 kA 415V AC) jelzi a kiemelkedő megszakítási teljesítményt. A készülék névleges üzemi feszültsége 690V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800V AC, míg névleges lökőfeszültség-állósága 8 kV.
A megszakító számos fejlett funkcióval büszkélkedhet: zóna-szelektív reteszeléssel (ZSI), 5 bővítőhellyel, és többféle jelzőfénnyel az állapot visszajelzésére. Az LCD kijelzőn keresztül energiamérési adatok, teljesítményminőségi információk, áram- és teljesítményigény, védelmi és riasztási beállítások, karbantartási mutatók és max/min értékek jeleníthetők meg. Mechanikai élettartama 20000 ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik. A megszakítót fix kivitelben, előlapra szerelve, Toggle működtetéssel kell telepíteni. Pólusonkénti teljesítménydisszipációja 1.3W.
A Schneider Electric ComPacT NSX100R megszakító méretei kompaktak: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, nettó tömege pedig mindössze 2.4 kg. IP40 védettségű az IEC 60529 szabvány szerint, IK07 ütésállóságú az IEC 62262 szerint, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklete -40°C és +85°C között, relatív páratartalom-tűrése 0-95%. Tengerszint feletti magasságban 2000 m-ig teljes terhelhetőséggel használható, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel üzemeltethető.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R46E040 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 40 A, 4P4d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX100R
Termék vagy alkatrész típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Villamos jellemzők
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Névleges áram: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, 200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, 200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, 80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, 65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, 45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Kioldóegység névleges áramerősség: 40 A 40 °C-on
Beállítási tartományok
Túlterhelés védelem (Ir) beállítási tartomány: 18...40 A
Rövid késleltetésű védelem (Isd) beállítási tartomány: 1.5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem (Ii) beállítási tartomány: 1.5...15 x In
Földzárlat-védelem (Ig) beállítási tartomány: 0.4...1 x In (In = 40 A esetén), 0.2...1 x In (In > 40 A esetén)
Fizikai jellemzők
Működtetés típusa: Toggle
Megszakító szerelési mód: Fix
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátra fektetett
Csatlakozások: Előlapi felső és alsó bekötés
Csatlakozási osztástávolság: 35 mm
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Kijelzők és kommunikáció
Kijelző típus: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V