Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R45E040 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100R megszakító kompakt és sokoldalú védelmi megoldást kínál elosztó hálózatok számára. A C10R45E040 cikkszámú, 4 pólusú készülék rendkívül megbízható működést biztosít, miközben maximális védelmet nyújt a túlterhelés és rövidzárlat ellen. A MicroLogic 5.2 E elektronikus kioldóegységgel szerelt megszakító 40A névleges árammal rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és kiemelkedő 200 kA-es megszakítóképességgel bír 380/415V AC feszültségen.
A készülék számos figyelemre méltó műszaki paraméterrel rendelkezik. 690V AC névleges üzemi feszültséggel működik, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Izolációs célra is alkalmazható az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Kiemelkedően magas megszakítóképesség jellemzi: 200 kA Icu 220/240V AC-n, 200 kA Icu 380/415V AC-n, 200 kA Icu 440V AC-n, 80 kA Icu 500V AC-n, 65 kA Icu 525V AC-n, és 45 kA Icu 660/690V AC-n. Az R 200 kA 415V AC megszakítóképesség kóddal ellátott készülék figyelemreméltó mechanikai tartóssággal rendelkezik (20000 ciklus), valamint jelentős elektromos élettartammal is büszkélkedhet: 20000 ciklus 440V In/2-nél, 10000 ciklus 440V In-nél, 10000 ciklus 690V In/2-nél és 5000 ciklus 690V In-nél.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R45E040 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 40 A, 4P4d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100R
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok és védelem
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Semleges pozíció: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Védelmi beállítások
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú késleltetésű)
S: rövid késleltetésű rövidzárlat védelem
I: pillanatnyi rövidzárlat védelem
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható, 9 beállítás
[Ir] hosszú késleltetésű védelem kioldási tartománya: 18...40 A
Semleges védelem beállítása: 0,5 x Ir (3D + N/2)
1 x Ir (4D)
1,6 x Ir (3D + OSN)
Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül
2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V