Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R35E040 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 40 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100R típusú, 3 pólusú megszakító kiemelkedő megszakítóképességgel rendelkezik: 200 kA 220/240 V AC, 380/415 V AC és 440 V AC hálózaton, 80 kA 500 V AC hálózaton, 65 kA 525 V AC és 45 kA 660/690 V AC hálózaton. Ez a lenyűgöző teljesítmény biztosítja, hogy a rendszer a legszélsőségesebb rövidzárlati körülmények között is megbízhatóan működjön. A 40 A névleges áram és a 690 V AC üzemi feszültség széles alkalmazási lehetőségeket tesz lehetővé.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R35E040 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 40 A, 3P3d műszaki adatok
Általános adatok
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100R
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Műszaki adatok
Névleges áram [In]: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmas szigetelésre: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldó technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési módja: Rögzített
Kiegészítő információk
Szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus-állóság [Uimp]: 8 kV
Üzemi megszakítóképesség [Ics]: 200 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
80 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
45 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Disszipált teljesítmény pólusonként: 1.3 W
Védelem
Védelem típusa: L: túlterhelés ellen (hosszú késleltetésű)
S: rövid késleltetésű rövidzárlat ellen
I: pillanatnyi rövidzárlat ellen
Kioldó névleges árama: 40 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldó beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási áram beállítási tartománya [Ir]: 18...40 A
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m csökkentés nélkül
2000 m...5000 m csökkentéssel
Fizikai jellemzők
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V