Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N6TM016 - Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú C10N6TM016 típusú megszakító egy kiváló minőségű elosztási célú áramköri megszakító, amely 16 A névleges árammal és magas megszakítóképességgel rendelkezik. Ez a kompakt méretű, mégis nagy teljesítményű eszköz ideális választás olyan ipari és kereskedelmi alkalmazásokban, ahol megbízható villamos védelemre van szükség.
A ComPacT NSX100N típusú megszakító 4 pólusú kialakítással rendelkezik, amelyből 3 pólus védett (3D), a bal oldalon elhelyezkedő nullavezető pedig védelem nélküli. A termék kimagasló 50 kA megszakítóképességgel bír 415 VAC hálózati feszültségen, ami kiválóan alkalmassá teszi nagyobb terhelésű elosztóhálózatokban való alkalmazásra is. A készülék TMD (hőmágneses) kioldóegységgel van felszerelve, amely L és I védelmi funkciókat biztosít, vagyis túlterhelés (termikus) és zárlat (mágneses) elleni védelmet nyújt.
A C10N6TM016 cikkszámú megszakító széles működési tartománnyal rendelkezik, névlegesen 690 V AC 50/60 Hz feszültségen működik, de különböző megszakítóképességgel rendelkezik eltérő feszültségszinteken. A megszakítóképesség 90 kA 220/240 VAC-on, 50 kA 380/415 VAC-on és 440 VAC-on, 36 kA 500 VAC-on, 35 kA 525 VAC-on, valamint 10 kA 660/690 VAC-on az IEC 60947-2 szabvány szerint. Az UL 60947-4-1 szabvány szerint pedig 85 kA 240 VAC-on, 50 kA 480 VAC-on és 10 kA 600 VAC-on. A hosszú idejű védelmi kioldási tartománya állítható, 0,7-1 x In értékek között, míg a pillanatműködésű mágneses védelmi kioldás fix értékű, 190 A-nél aktiválódik. Az eszköz 800 V szigetelési feszültséggel és 8 kV névleges lökőfeszültség-állósággal rendelkezik.
A C10N6TM016 megszakító rendkívül tartós kivitelű, 50000 mechanikai és változó számú elektromos működési ciklusra tervezték (50000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 30000 ciklus 440 V In terhelésnél, 20000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél, 10000 ciklus 690 V In terhelésnél). A megszakító szerelése hátsó lapra történik, pozíciója lehet vízszintes vagy függőleges, illetve a hátlapra fektetve is szerelhető. A csatlakozások elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, a csatlakozási osztás 35 mm. A termék méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. A megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Az eszköz -25 és +70°C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, és 0-2000 m tengerszint feletti magasságig korlátozás nélkül, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N6TM016 - Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100N
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Műszaki adatok
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram [In]: 16 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kódja: N 50 kA 415 V AC
Megszakítóképesség (IEC 60947-2):
90 kA 220/240 V AC 50/60 Hz
50 kA 380/415 V AC 50/60 Hz
50 kA 440 V AC 50/60 Hz
36 kA 500 V AC 50/60 Hz
35 kA 525 V AC 50/60 Hz
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség (UL 60947-4-1):
85 kA 240 V AC 50/60 Hz
50 kA 480 V AC 50/60 Hz
10 kA 600 V AC 50/60 Hz
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: zárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 16 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir: Állítható
Hosszú idejű védelmi kioldás beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Pillanatműködésű védelmi kioldás beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatműködésű védelmi kioldás beállítási tartománya [Ii]: 190 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Fizikai jellemzők
Kezelési típus: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Nyílások száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: Megegyezik az Icu értékekkel
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam:
50000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél
30000 ciklus 440 V In terhelésnél
20000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél
10000 ciklus 690 V In terhelésnél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 2,92 W
Nullavezető védelmi beállítás: Védelem nélkül (3D)
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V