Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N4TM050 - Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 50 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX sorozat kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik. A C10N4TM050 típusú megszakító névleges árama 50 A (40 °C környezeti hőmérsékleten), névleges üzemi feszültsége pedig 690 V AC 50/60 Hz. A termék N típusú megszakítókapcsoló, ami 50 kA megszakítóképességet jelent 415 V AC hálózaton (az IEC 60947-2 szabvány szerint). A megszakítóképessége különböző feszültségszinteken: 90 kA 220/240 V AC-n, 50 kA 380/415 V AC és 440 V AC-n, 36 kA 500 V AC-n, 35 kA 525 V AC-n, valamint 10 kA 660/690 V AC-n. UL szabvány szerint a megszakítóképesség értékei: 85 kA 240 V AC-n, 50 kA 480 V AC-n, és 10 kA 600 V AC-n.
A C10N4TM050 TMD típusú kioldóegységgel rendelkezik, amely termikus-mágneses technológiát alkalmaz. A kioldóegység védelmi funkciói az LI típushoz tartoznak, vagyis túlterhelés elleni védelmet (L - thermal) és zárlati védelmet (I - magnetic) biztosít. A túlterhelésvédelem beállítási tartománya 0,7...1 x In között állítható, míg a zárlati védelem fix 500 A-re van beállítva. A túlterhelésvédelmi késleltetés fix értékű, 120...400 s 1,5 x In áramnál, illetve 15 s 6 x Ir áramnál. A nullavezető védelmi beállítása 1 x Ir (4D konfiguráció). Az eszköz kapcsolóeleme billenő (Toggle) típusú, és fixen szerelhető (Fixed) kivitelben készül.
A ComPacT NSX100N további műszaki adatai között szerepel a szigetelési feszültség (800 V AC), valamint a lökőfeszültség-állóság (8 kV). A mechanikai élettartama 50000 kapcsolási ciklus, míg az elektromos élettartama terheléstől függően 10000-50000 ciklus között változik. A pólus teljesítményvesztesége 4,11 W. A készülék méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. A csatlakozási távolság 35 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N4TM050 -Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 50 A, 4P4d műszaki adatok
Alap tulajdonságok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100N
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető helyzete: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 50 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválaszthatóság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Billenő
Megszakító szerelési mód: Rögzített
Beállítások
Hosszú idejű kioldási áram beállítás típus Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási áram beállítási tartomány: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítás típus tr: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány: 120...400 s 1,5 x In-nél, 15 s 6 x Ir-nél
Nullavezető védelmi beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanat kioldó áram beállítás típus Ii: Fix
Pillanat kioldó áram beállítási tartomány: 500 A
Mechanikai tulajdonságok
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2, 30000 ciklus 440 V In, 20000 ciklus 690 V In/2, 10000 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4,11 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra szerelve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Méretek
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m derating nélkül, 2000 m...5000 m derating-gel
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V