Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N4TM025 - Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100N megszakító 25 A névleges áramerősséggel működik 40°C környezeti hőmérsékleten, és különösen magas, 50 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen. A termék széles feszültségtartományban használható, névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz. A leválasztó funkciónak köszönhetően biztonságos karbantartást tesz lehetővé, mivel megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. A megszakító A kategóriás alkalmazási besorolással rendelkezik, ami sokoldalú felhasználást biztosít.
A terméket TMD (termikus-mágneses) kioldóegységgel szerelték fel, amely kettős védelmet nyújt: a túlterhelés elleni védelmet a termikus kioldó (L) biztosítja, míg a rövidzárlat elleni védelmet a mágneses kioldó (I) garantálja. A hosszú idejű védelem kioldási beállítása (Ir) a névleges áram 0,7-1-szerese között állítható, míg a pillanatnyi védelem kioldási értéke (Ii) fixen 300 A. A termikus védelem késleltetése is beállított, 120-400 másodperc között 1,5×In terhelésnél, illetve 15 másodperc 6×Ir terhelésnél. A neutrális védelem beállítása 1×Ir (4D). A megszakító billenőkaros működtetésű és fixen szerelhető.
A ComPacT NSX100N megszakító rendkívüli tartósságot kínál: mechanikai élettartama 50000 ciklus, míg elektromos élettartama 50000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 30000 ciklus 440 V In terhelésnél, 20000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél és 10000 ciklus 690 V In terhelésnél. A megszakító pólusonkénti teljesítményvesztesége 4,01 W. Méretei kompaktak: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N4TM025 -Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100N
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Neutrális helyzet: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 25 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kód: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelem típusa:
L: túlterhelés védelem (termikus)
I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 25 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Rögzített
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén, 15 s 6 x Ir esetén
Neutrális védelem beállítása: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 300 A
Földzárlat védelem: Nincs
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Billenőkar
Megszakító szerelési mód: Rögzített
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra szerelve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Slot-ok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V