Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N42D100 - Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P4D Micrologic 2.2 100A NSX100N komplett megszakító C10N42D100 Schneider
Ez a ComPacT NSX100N egy komplett 4P 4d fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 50 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2.2 kioldó egységet tartalmaz, 100A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2.2 kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 4 pólusú változat (140 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX100N a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
193,999999999999 mm
Magasság méret
142 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V