Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM063 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 1P1d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító névleges árama 63 A 40°C-os környezeti hőmérsékleten, ami ideálissá teszi közepes teljesítményigényű alkalmazásokhoz. Működési feszültsége 277 V AC 50/60 Hz, illetve 250 V DC, ezért mind váltakozó-, mind egyenáramú rendszerekben használható. Különösen fontos tulajdonsága a magas megszakítóképesség: 25 kA 220/240 V AC feszültségen és még impozánsabb 50 kA 250 V DC egyenfeszültségen, ami különösen alkalmassá teszi ipari alkalmazásokban, ahol a rövidzárlati áramok magasabbak lehetnek. A termék N besorolású megszakítóképességgel rendelkezik (25 kA 240 V AC).
A C10N1TM063 modell TM-D típusú, termo-mágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés ellen termikus (L) és rövidzárlat ellen mágneses (I) védelemmel. A rövidzárlati védelemnél a megszólalási áramerősség fixen 500 A értékre van beállítva, míg a termikus védelem a névleges áramhoz (63 A) van igazítva. A készülék kapcsolása billenő mechanizmussal történik, és fix telepítésre tervezték. A termék előnye továbbá, hogy alkalmas leválasztásra is, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, ami további felhasználási lehetőségeket biztosít.
A megszakító szigetelési feszültsége 750 V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Figyelemre méltó a mechanikai és elektromos élettartama is: 20 000 kapcsolási ciklus mechanikailag, illetve elektromosan 20 000 ciklus 277 V és In/2 terhelés mellett, valamint 10 000 ciklus 277 V és In terhelésnél. A pólusonkénti teljesítményveszteség 8,61 W. A termék szerelési támogatása hátlapra történik, és a szerelési pozíció lehet vízszintes és függőleges, valamint hátsó síkra is felszerelhető. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás előlről történik, csatlakozási osztása pedig 35 mm. A készülék védelmi funkcióit tekintve, nem rendelkezik földzárlat elleni védelemmel.
ComPacT NSX100N műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100N
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 63 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 277 V AC 50/60 Hz, 250 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság leválasztásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 25 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 50 kA Icu 250 V DC (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség kód: N 25 kA 240 V AC
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termo-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Kezelés típusa: Billenő
Megszakító szerelési mód: Rögzített
További jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 750 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV (IEC 60947-2)
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 25 kA 220/240 V AC 50/60 Hz, 50 kA 250 V DC (IEC 60947-2)
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 277 V In/2-nél, 10000 ciklus 277 V In-nél
Teljesítményveszteség pólusonként: 8,61 W
Szerelési támogatás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátsó síkra
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 63 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Rögzített
Hosszú idejű védelmi beállítási tartomány [Ir]: 1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítás típusa tr: Rögzített
Pillanatnyi kioldás beállítási típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelmi beállítási tartomány [Ii]: 500 A
Földzárlat védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Szélesség (W): 35 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó tömeg: 0,7 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 (IEC 60664-1)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529)
IK védettségi fokozat: IK07 (IEC 62262)
Környezeti levegő hőmérséklete működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklete tároláshoz: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m korlátozás nélkül, 2000 m...5000 m korlátozással
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
175 mm
Magasság méret
40 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V