Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM050 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 50 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100N megszakító egy kimagaslóan megbízható védelmi rendszer, amely elsősorban elosztóhálózatok védelmére szolgál. A C10N1TM050 típusú 1-pólusú kialakítás 50 A névleges áramerősséggel rendelkezik, amely 40 °C környezeti hőmérsékleten garantált. A megszakító kettős funkcionalitással bír, hiszen mind AC (váltóáramú), mind DC (egyenáramú) hálózatokban alkalmazható, így rendkívül sokoldalú megoldást kínál különféle villamos rendszerekhez.
A ComPacT NSX100N kiemelkedő műszaki jellemzőkkel rendelkezik. Névleges üzemi feszültsége AC hálózatokon 277 V 50/60 Hz, míg DC hálózatokon 250 V. A megszakítóképesség AC hálózaton 25 kA 220/240 V-on, míg DC hálózaton kiemelkedő, 50 kA teljesítményt nyújt 250 V feszültségen. Ez a technikai specifikáció az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően került tesztelésre és tanúsításra. A TM-D termál-mágneses kioldóegység kettős védelmet biztosít: egyrészt túlterhelés elleni védelmet (L - termikus), másrészt rövidzárlat elleni védelmet (I - mágneses). Az Ir hosszú késleltetésű védelemnél az árambeállítás rögzített, 1 x In értékkel, míg a pillanatnyi védelemnél az Ii beállítási tartomány 500 A.
A megszakító kiváló szigetelési tulajdonságokkal rendelkezik, névleges szigetelési feszültsége 750 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint, míg az impulzusfeszültség-állóság 8 kV. Mechanikai tartóssága 20000 ciklus, elektromos tartóssága pedig 20000 ciklus 277 V In/2 terhelésnél, illetve 10000 ciklus 277 V In terhelésnél. A polónkénti teljesítményveszteség mindössze 4,11 W, ami energiahatékony működést biztosít. A termék EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően leválasztásra is alkalmas (szigetelési funkció), és A kategóriájú alkalmazási kategóriába tartozik.
Telepítési szempontból a ComPacT NSX100N rendkívül rugalmas. Fix beépítésű kivitelben készül, és szerelőlapra rögzíthető. A készülék vízszintesen és függőlegesen egyaránt felszerelhető, akár a hátára fektetve is. A csatlakozások elöl találhatók, mind a felső, mind az alsó részen, a csatlakozási osztástávolság pedig 35 mm. A megszakító kompakt méretekkel rendelkezik: szélessége 35 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm, nettó tömege pedig 0,7 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Rövid név: NSX100N
Típus: Megszakító
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Névleges áram: 50 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 277 V AC 50/60 Hz, 250 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 25 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: N 25 kA 240 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges árama: 50 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem beállítási típus Ir (termikus védelem): Rögzített
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartomány [Ir]: 1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típus tr: Rögzített
Pillanatnyi védelem beállítási típus Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem beállítási tartomány [Ii]: 500 A
Földzárlat védelem: Nincs
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 750 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 25 kA 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
50 kA 250 V DC az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 277 V In/2 esetén, 10000 ciklus 277 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 4,11 W
Szerelési információk
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátára fektetve
Felső csatlakozás: Elől
Alsó csatlakozás: Elől
Csatlakozási távolság: 35 mm
Szélesség (Sz): 35 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
175 mm
Magasság méret
40 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V