Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM040 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 1P1d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100N AC/DC termékcsalád részeként ez a megszakító 40 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten. A készülék mind váltakozó áramú (AC), mind egyenáramú (DC) hálózatokban használható, 277 V AC 50/60 Hz, illetve 250 V DC üzemi feszültség mellett. Kiemelkedő tulajdonsága a 25 kA megszakítóképesség 220/240 V AC esetén és az 50 kA megszakítóképesség 250 V DC esetén, ami az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A termék N megszakítóképességi kódja 25 kA 240 V AC mellett.
A C10N1TM040 megszakító TM-D termál-mágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely túlterhelés elleni (termikus) és rövidzárlat elleni (mágneses) védelmet biztosít. A túlterhelés elleni védelem (L funkció) és rövidzárlat elleni védelem (I funkció) fix beállításúak, ahol a hosszú idejű védelem beállítási tartománya 1 × In, míg a pillanatnyi védelem beállítási tartománya 500 A. A készülék karos működtetésű, és fix beépítésre tervezett. Az elülső és alsó csatlakozás, valamint a 35 mm-es csatlakozási távolság rugalmas szerelési lehetőségeket kínál.
A megszakító méretei kompaktak: szélessége 35 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm. Telepíthető vízszintesen és függőlegesen, a hátlapra szerelve. A Schneider Electric megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Az üzemi hőmérséklet-tartomány -25…70 °C, míg tárolási hőmérséklet-tartománya -50…85 °C. A relatív páratartalom tekintetében 0...95% között üzemeltethető, és 2000 méter tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható. A készülék 750 V AC 50/60 Hz szigetelési feszültséggel, valamint 8 kV impulzusfeszültség-állósággal rendelkezik. A C10N1TM040 megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama 20000 ciklus 277 V In/2 mellett, illetve 10000 ciklus 277 V In mellett. Az egyes pólusonkénti teljesítmény-disszipáció 5,47 W. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, IV túlfeszültség-kategóriába tartozik, és az előlapon II-es érintésvédelmi osztállyal rendelkezik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM040 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 1P1d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100N
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 277 V AC 50/60 Hz / 250 V DC
Hálózat típusa: AC / DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 25 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint / 50 kA Icu 250 V DC esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: N 25 kA 240 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlési típus: Karos
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 750 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges impulzus-állósági feszültség: 8 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség: 25 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint / 50 kA 250 V DC esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 277 V In/2 esetén / 10000 ciklus 277 V In esetén
Pólusonkénti teljesítmény-disszipáció: 5,47 W
Szerelés
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges / A hátra síkban felszerelve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus) / I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 40 A 40 °C-on
Hosszú idejű beállítási típus Ir (termikus védelem): Fix
Hosszú idejű védelem beállítási tartománya: 1 × In
Hosszú idejű védelem késleltetési beállítási típus tr: Fix
Pillanatnyi védelem beállítási típus Ii: Fix
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya: 500 A
Földzárlat-védelem: Nélkül
Méretek
Szélesség (Sz): 35 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 0,7 kg
Túlfeszültség kategória: IV
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeltetéshez: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláshoz: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül / 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
175 mm
Magasság méret
40 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V