Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM025 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a megszakító 25 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és rendkívül magas, 25 kA megszakítóképességet kínál 220/240 V AC feszültségnél, ami az N kódnak felel meg. DC hálózatokban még ennél is jobb teljesítményt nyújt, 50 kA megszakítóképességgel 250 V DC mellett. A termék névleges üzemi feszültsége 277 V AC 50/60 Hz frekvencián, illetve 250 V DC. A megszakító TM-D típusú, termikus-mágneses kioldóegységgel van ellátva, amely L (túlterhelés elleni termikus) és I (rövidzárlat elleni mágneses) védelmi funkciókat biztosít. A hosszú késleltetésű védelem (termikus védelem) beállítása fix, értéke 1 x In, míg a pillanatnyi védelemnél (mágneses védelem) szintén fix, 300 A-es beállítás található.
A ComPacT NSX100N megszakító rugalmas szerelési lehetőségeket kínál. Hátsó szerelőlapra rögzíthető, és mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető. A csatlakozási pontok elől találhatók, mind a felső, mind az alsó oldalon. A csatlakozási távolság 35 mm. A készülék méretei kompaktak: szélesség 35 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm, össztömege pedig mindössze 0,7 kg.
A megszakító szigetelési jellemzői is kiválóak: 750 V AC névleges szigetelési feszültség és 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság jellemzi az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 20000 ciklus 277 V In/2 terhelésnél, illetve 10000 ciklus 277 V In terhelésnél. Pólusonkénti teljesítménydisszipációja 4,01 W. A megszakító különleges tulajdonsága, hogy alkalmas a leválasztásra (szigetelésre) az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint, és A kategóriájú felhasználási kategóriába tartozik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM025 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 1P1d műszaki adatok
Fő adatok
Termékcsalád: ComPacT
Termék neve: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100N
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Névleges áram [In]: 25 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 277 V AC 50/60 Hz, 250 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 25 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 50 kA Icu 250 V DC esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: N 25 kA 240 V AC
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 750 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 25 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 50 kA 250 V DC esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 277 V In/2 esetén, 10000 ciklus 277 V In esetén
Teljesítménydisszipáció pólusonként: 4,01 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Síkban a hátsó részen
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 25 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Fix
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállításának típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállításának típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya [Ii]: 300 A
Földzárlat védelem: Nincs
Szélesség (Sz): 35 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezési fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védelmi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védelmi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet tartomány üzemeltetéshez: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tartomány tároláshoz: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m korlátozás nélkül, 2000 m...5000 m korlátozással
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
176 mm
Magasság méret
45 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V