Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM016 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100N megszakító hatékony védelmet biztosít az elektromos rendszerek számára mind váltóáramú, mind egyenáramú alkalmazások esetén. A C10N1TM016 cikkszámú egypólusú megszakító 16 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és különösen alkalmas elosztási alkalmazásokra. A termék kompakt kialakítása könnyű telepítést tesz lehetővé akár horizontális, akár vertikális pozícióban.
A ComPacT NSX100N megszakító kiemelkedő rövidzárlati megszakítóképességgel rendelkezik, amely 25 kA 220/240 V AC esetén, és még ennél is magasabb, 50 kA 250 V DC esetén. Ez a tulajdonság különösen értékessé teszi olyan környezetekben, ahol a potenciális rövidzárlati áramok jelentősek lehetnek. A TM-D termál-mágneses kioldóegység kettős védelmet biztosít: túlterhelésvédelem (L) a termikus komponens révén, és rövidzárlati védelem (I) a mágneses komponens segítségével. A fix beállítású hosszúidejű túlterhelés-védelmi tartomány 1 x In, míg a pillanatnyi rövidzárlati védelem 190 A-nél aktiválódik.
A ComPacT NSX100N megszakító kivételes műszaki paraméterekkel rendelkezik. A névleges üzemi feszültség 277 V AC 50/60 Hz vagy 250 V DC, míg a névleges szigetelési feszültség 750 V AC. Impulzus-állóképessége 8 kV, ami megfelelő védelmet biztosít feszültségcsúcsok esetén is. A megszakító mechanikai és elektromos tartóssága egyaránt kiemelkedő - 20000 ciklus mechanikai élettartam, illetve 20000 ciklus 277 V In/2 és 10000 ciklus 277 V In elektromos élettartam. A pólusonkénti teljesítményveszteség mindössze 2,92 W, ami energiahatékony működést biztosít.
A megszakító egyszerű felszerelhetőséget kínál a hátlap szerelési támogatásával, és a kapcsoló típusa toggle (billenő). A termék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 mechanikai ütésállósággal az IEC 62262 szerint. A működési hőmérséklet-tartomány széles, -25°C és +70°C között, míg a tárolási hőmérséklet-tartomány -50°C és +85°C között van. A termék relatív páratartalom-tűrése 0-95%, és 2000 m-ig terheléscsökkentés nélkül, 2000-5000 m között pedig terheléscsökkentéssel üzemeltethető. A C10N1TM016 kompakt méretekkel rendelkezik: 35 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, nettó tömege pedig mindössze 0,7 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N1TM016 - Megszakító NSX100N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 1P1d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100N
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Névleges áramerősség [In]: 16 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 277 V AC 50/60 Hz, 250 V DC
Hálózat típus: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 25 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 50 kA Icu 250 V DC esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: N 25 kA 240 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Toggle (billenő)
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 750 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Névleges impulzus-állóképesség [Uimp]: 8 kV az IEC 60947-2 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 25 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 50 kA 250 V DC esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Elektromos tartósság: 20000 ciklus 277 V In/2 esetén, 10000 ciklus 277 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 2,92 W
Szerelés és védelem
Szerelési támogatás: Hátlap
Szerelési pozíció: Horizontális és vertikális, Hátra síkban
Felső csatlakozás: Előlapi
Alsó csatlakozás: Előlapi
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés-védelem (termikus), I: rövidzárlati védelem (mágneses)
Kioldóegység besorolása: 16 A 40 °C-on
Hosszúidejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Fix
Hosszúidejű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 1 x In
Hosszúidejű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 190 A
Földzárlat-védelem: Nélküle
Méretek
Szélesség (Sz): 35 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegő hőmérséklet üzemelés során: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tárolás során: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
177 mm
Magasság méret
43 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V