Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10M2TM020 - Megszakító NSX100M AC/DC, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 20 A, 2P2d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX100M 20A 2P 85KA DC megszakító C10M2TM020 Schneider
A ComPacT NSX 100M egy komplett 2 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 25 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék 20A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység rögzített termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Mérete 161 mm x 70 mm x 86 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (EN/IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
175 mm
Magasság méret
75 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V