Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H6TM063 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A NSX100H áramkör-megszakító kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik: 415V AC feszültségen 70 kA, míg 220/240V AC feszültségen akár 100 kA megszakítóképességet biztosít. A termék H kategóriás szakítóképesség kóddal rendelkezik (70 kA 415 VAC), ami ipari környezetben is megbízható védelmet nyújt rövidzárlatok esetén. A megszakító névleges üzemi feszültsége 690V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV, így rendkívül széles alkalmazási területen használható.
A beépített TMD (Thermal-Magnetic) kioldóegység kettős védelmi funkcióval rendelkezik: termikus védelemmel túlterhelés ellen (L funkció), valamint mágneses kioldással rövidzárlat ellen (I funkció). A túlterhelés elleni védelem 0,7-1-szeres névleges áramra (63A) állítható, míg a rövidzárlat elleni védelem fix 500A értékre van beállítva. Ez a komplex védelmi mechanizmus biztosítja a berendezések megbízható védelmét mind a tartós túlterhelések, mind a hirtelen fellépő rövidzárlati áramok ellen. A hosszú késleltetési idő 1,5-szeres túlterhelésnél 120-400 másodperc, míg 6-szoros túlterhelésnél 15 másodperc.
A ComPacT NSX100H szerkezeti kialakítása rögzített kivitelű, toggle működtetésű, és mind horizontális, mind vertikális helyzetben felszerelhető. Mechanikai élettartama 50 000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 10 000-50 000 ciklus között változik. A készülék pólusonként 8,61 W teljesítményveszteséggel rendelkezik, méretei pedig kompaktak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. A C10H6TM063 megszakító támogatja az izolációs funkciót is, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, valamint Class II előlapvédelemmel rendelkezik az áramütés ellen.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H6TM063 -Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 4P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX100H
Termék vagy komponens típus: Áramkör-megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Műszaki specifikációk
Névleges áram [In]: 63 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Szakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2)
Szakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 63 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldás beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Semleges védelem beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 500 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Áramkör-megszakító rögzítési mód: Rögzített
Felszerelés módja: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Csatlakozás fent: Elülső
Csatlakozás lent: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Slotok száma: 5 slot(ok)
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállóság: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m korlátozás nélkül
2000 m...5000 m korlátozással
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V