Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H6TM025 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100H típusú megszakító egy rendkívül megbízható és nagy teljesítményű áramköri megszakító, amely elsősorban elosztóhálózatok védelmére szolgál. A C10H6TM025 cikkszámú modell 25A névleges áramerősséggel és kiemelkedő 70 kA-es megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen, ami különösen alkalmassá teszi nagy igénybevételű ipari környezetben való használatra.
A készülék 4 pólusú kialakítással rendelkezik, amelyből 3 pólus védett (3D konfiguráció), míg a nulla vezető bal oldalon található és nincs védve. A megszakító TMD (termikus-mágneses) kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés elleni termikus védelmet (L funkció) és rövidzárlat elleni mágneses védelmet (I funkció). Az LI védelmi funkciók hatékonyan óvják a villamos hálózatot és berendezéseket a különböző elektromos hibák ellen. A termikus védelem állítható, 0.7-1 x In tartományban, míg a mágneses kioldás fix értékre, 300 A-re van beállítva.
A ComPacT NSX100H változat különleges tulajdonsága a magas szakítóképesség, amely különböző feszültségszinteken is kiemelkedő értékeket mutat: 100 kA 220/240V AC-n, 70 kA 380/415V AC-n, 65 kA 440V AC-n, 50 kA 500V AC-n, 35 kA 525V AC-n és 10 kA 660/690V AC-n az IEC 60947-2 szabvány szerint. Megfelel az UL 60947-4-1 szabványnak is, ahol 85 kA szakítóképességgel rendelkezik 240V AC-n, 65 kA értékkel 480V AC-n és 10 kA értékkel 600V AC-n. A megszakító H kódú szakítóképességgel rendelkezik (70 kA 415V AC). A készülék szigetelési feszültsége 800V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV.
A C10H6TM025 megszakító az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint alkalmas leválasztásra, így karbantartási célokra is biztonságosan használható. Az A kategóriájú felhasználási kategória jelzi, hogy professzionális, ipari környezetben való használatra tervezték. A készülék mechanikai élettartama 50000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 10000-50000 ciklus között változik. A vezérlés típusa karos (toggle) működtetésű, a szerelési mód pedig fix kivitel. A beépítési pozíció lehet vízszintes és függőleges is, illetve a hátára fektetve is telepíthető. A csatlakoztatás mind felül, mind alul elölről történik, 35 mm-es csatlakozási távolsággal.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H6TM025 -Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 4P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 25 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség
Szakítóképesség kódja: H 70 kA 415 V AC
Szakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Névleges védelem: 25 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartománya: 0.7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya: 120...400 s 1.5 x In-nél, 15 s 6 x Ir-nél
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 300 A
Null-vezeték védelmi beállítás: Nincs védelem (3D)
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Karos
Megszakító rögzítési módja: Fix
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2-nél, 30000 ciklus 440 V In-nél, 20000 ciklus 690 V In/2-nél, 10000 ciklus 690 V In-nél
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 4.01 W
Rögzítési támasz: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátára fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szennyezettségi fok: 3 (IEC 60664-1 szerint)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529 szerint)
IK védettségi fokozat: IK07 (IEC 62262 szerint)
Környezeti levegőhőmérséklet üzemeltetéskor: -25...70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m derating nélkül, 2000 m...5000 m deratinggel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V