Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H6TM016 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100H sorozatú megszakító kifejezetten elosztási feladatok ellátására tervezett kompakt kialakítású készülék, amely a legmagasabb minőséget és megbízhatóságot képviseli az ipari és kereskedelmi elektromos rendszerekben. Ez a C10H6TM016 cikkszámú modell egy 4 pólusú kivitel, amelyből 3 pólus védett (3D konfigurációban), 16 A névleges áramerősséggel és kiemelkedő 70 kA megszakítóképességgel 415 V AC feszültségen.
A ComPacT NSX100H megszakító termál-mágneses (TMD) kioldóegységgel rendelkezik, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés ellen termikus kioldással (L funkció) és rövidzárlat ellen mágneses kioldással (I funkció). A túlterhelés elleni védelem tartománya 0,7-1 × In között állítható, míg a rövidzárlat elleni védelem fix 190 A értéken működik. A készülék LI védelmi funkcióval rendelkezik, ami ideálissá teszi általános elosztási feladatokra, ahol megbízható túlterhelés- és rövidzárlat-védelem szükséges.
A ComPacT NSX100H megszakító kiemelkedő elektromos és mechanikai élettartammal büszkélkedhet: 50 000 mechanikai ciklus, valamint 50 000 kapcsolási ciklus 440 V feszültségen és fél névleges áram mellett. Az üzemi feszültségtartomány rendkívül széles, hiszen 690 V AC névleges üzemi feszültséggel rendelkezik, és teljes mértékben megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. A készülék szakaszolásra is alkalmas, így karbantartási munkálatok esetén biztonságosan leválasztható az áramkör. A C10H6TM016 kapcsolási módja billenőkaros (toggle), szerelése fix kivitelű, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben felszerelhető.
A Schneider Electric ComPacT NSX100H megszakító különböző megszakítóképességgel rendelkezik a különböző üzemi feszültségeken: 100 kA 220/240 V AC-nál, 70 kA 380/415 V AC-nál, 65 kA 440 V AC-nál, 50 kA 500 V AC-nál, 35 kA 525 V AC-nál, és 10 kA 660/690 V AC-nál. Ez a sokoldalúság lehetővé teszi, hogy különféle alkalmazási környezetekben megbízhatóan működjön. A készülék magas, IP40 védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, valamint széles, -25°C és +70°C közötti üzemi hőmérséklettartományban használható.
Méretei kompaktak: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, így könnyen beépíthető különböző kapcsolószekrényekbe. A csatlakozások mind az alsó, mind a felső részen elöl találhatóak, a csatlakozási osztás pedig 35 mm. A megszakító Class II érintésvédelmi osztályba tartozik az előlapi részen, és megfelel a III-as túlfeszültség kategóriának, valamint a 3-as szennyezettségi foknak az IEC 60664-1 szerint. A ComPacT NSX100H C10H6TM016 megszakító tehát egy rendkívül megbízható és sokoldalú elektromos védelmi eszköz, amely számos ipari és kereskedelmi alkalmazásban ideális választás lehet.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H6TM016 -Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram [In]: 16 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság szakaszolásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén, az UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén, az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén, az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kódja: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Billenőkaros
Megszakító szerelési módja: Fix
Kioldóegység névleges értéke: 16 A 40 °C-on
Túlterhelés-védelem beállítás típusa Ir: Állítható
Túlterhelés-védelem beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Túlterhelés-védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Nullavezető-védelem beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya [Ii]: 190 A
Földzárlat elleni védelem: Nélkül
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2-nél, 30000 ciklus 440 V In-nél, 20000 ciklus 690 V In/2-nél, 10000 ciklus 690 V In-nél
Pólusonkénti teljesítmény disszipáció: 2,92 W
Szerelési alátámasztás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos a háton
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07, az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V