Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H4TM050 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 50 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100H egy 50 A névleges áramerősségű termál-mágneses (TMD) kioldóegységgel rendelkező megszakító, amely kimagasló 70 kA rövidzárlati megszakítóképességet biztosít 415 V AC feszültségen. Különlegessége a 4P4D kialakítás, ahol a 4 pólus mindegyike védett (beleértve a bal oldalon elhelyezkedő nullavezetőt is), így maximális biztonságot nyújt a teljes rendszer számára. A megszakító kategória A besorolású, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, ami garantálja a megbízható működést a legigényesebb ipari környezetben is.
A C10H4TM050 cikkszámú NSX100H megszakító figyelemre méltó műszaki paraméterekkel rendelkezik. Maximális üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800 V AC, és 8 kV impulzusfeszültség-állósággal bír. A termál-mágneses kioldóegység két funkciót egyesít: túlterhelés elleni védelmet (L) és rövidzárlati védelmet (I). A hosszúidejű (termikus) kioldás tartománya 0,7...1 × In között állítható, míg a pillanatműködésű (mágneses) kioldás fix 500 A értéken történik. A kapcsoló Toggle típusú, és rögzített szerelési módot tesz lehetővé.
A megszakító kiemelkedő tartóssággal rendelkezik: mechanikai élettartama 50000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 50000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 30000 ciklus 440 V In terhelésnél, 20000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél, és 10000 ciklus 690 V In terhelésnél. Méreteit tekintve 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, ami kompakt kialakítást biztosít az elosztószekrényben. Védelmi szintje IP40, ütésállósága IK07 az IEC szabványok szerint. Működési hőmérséklet-tartománya -25...70 °C, ami széles körű alkalmazhatóságot tesz lehetővé különböző környezeti feltételek mellett. Az NSX100H túlfeszültség elleni védelmi kategóriája III, szennyezettségi foka 3, és Class II áramütés elleni védettséggel rendelkezik az elülső felületen.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H4TM050 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 50 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100H
Termék vagy komponens típusa: Kismegszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Műszaki specifikáció
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 50 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási kapacitás
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szerint
Megszakítási kapacitás kódja: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító felszerelési módja: Fix
Kiegészítő adatok
Szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus állóképesség: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: Megegyezik a megszakítási kapacitással
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2 esetén, 30000 ciklus 440 V In esetén, 20000 ciklus 690 V In/2 esetén, 10000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4.11 W
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátsó síkra
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi beállítások
Védelmi típus: L: túlterhelés védelem (termikus), I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 50 A 40 °C-on
Hosszúidejű kioldás beállítási típusa Ir: Állítható
Hosszúidejű védelem kioldási beállítási tartománya: 0.7...1 x In
Hosszúidejű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszúidejű késleltetési beállítási tartomány: 120...400 s 1.5 x In esetén, 15 s 6 x Ir esetén
Nullavezető védelmi beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanatműködésű védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatműködésű védelem kioldási beállítási tartomány: 500 A
Földzárlat-védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Foglalatok száma: 5 slot(ok)
Szélesség (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: Class II az elülső felületen
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklete üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklete tárolás esetén: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V