Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H4TM040 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX sorozat ezen tagja 40 A névleges áramerősséggel rendelkezik (40°C-on mérve), és kiemelkedő megszakítóképességgel büszkélkedhet: 70 kA 380/415 V AC hálózatokon (50/60 Hz mellett) az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ez a H jelű megszakítóképesség-kód (H 70 kA 415 V AC) különösen alkalmassá teszi ipari környezetben történő alkalmazásra, ahol fokozott rövidzárlati teljesítmények is előfordulhatnak. A megszakító különböző feszültségszintekhez igazított megszakítóképessége széles alkalmazási területet tesz lehetővé: 100 kA 220/240 V AC-nál, 65 kA 440 V AC-nál, 50 kA 500 V AC-nál, 35 kA 525 V AC-nál, és 10 kA 660/690 V AC feszültségnél.
A TMD (Thermal-Magnetic) típusú kioldóegységgel szerelt megszakító L és I védelmi funkciókat lát el, vagyis túlterhelés elleni termikus (L) és zárlat elleni mágneses (I) védelmet biztosít. A termikus védelem beállítási tartománya 0,7-1 x In között állítható, fix késleltetéssel, amely 1,5 x In áramnál 120-400 másodperc, 6 x Ir áramnál pedig 15 másodperc. A pillanatnyi zárlati védelem (I) fix értékre van beállítva, 500 A értékkel. A nullavédelem beállítása a névleges áram (Ir) 1-szerese, ami a teljes nullavédelem (4D) sajátossága.
A C10H4TM040 megszakító rögzített kivitelű (fixed mounting mode), a vezérlés típusa pedig billenőkaros (toggle). A megszakító EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően szakaszolásra is alkalmas (suitability for isolation). Mechanikai élettartama 50 000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően változó: 50 000 ciklus 440 V-on In/2 terhelésnél, 30 000 ciklus 440 V-on In terhelésnél, 20 000 ciklus 690 V-on In/2 terhelésnél, és 10 000 ciklus 690 V-on In terhelésnél.
A megszakító méretei kompaktak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. Szerelése hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban felszerelhető, illetve síkfelületre is rögzíthető. A csatlakozások elöl találhatók, mind a felső, mind az alsó oldalon. A pólusonkénti teljesítmény-disszipáció 5,47 W.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H4TM040 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb tulajdonságok
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100H
Termék vagy összetevő típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok és védelem
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető pozíciója: Bal
Elektromos paraméterek
Névleges áram [In]: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
Megszakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Billenőkapcsolós
Megszakító rögzítési mód: Fix
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 40 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
[Ir] hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
[tr] hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Nullavédelem beállítása: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
[Ii] pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány: 500 A
Földzárlat védelem: Nélküle
Fizikai paraméterek
Szélességi méret (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nyílások száma: 5 nyílás
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szabványnak megfelelően
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szabványnak megfelelően
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szabványnak megfelelően
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2 esetén
30000 ciklus 440 V In esetén
20000 ciklus 690 V In/2 esetén
10000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítmény-disszipáció: 5,47 W
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Síkfelületre a hátoldalával
Felső csatlakozás: Előlapi
Alsó csatlakozás: Előlapi
Csatlakozási távolság: 35 mm
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V