Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H47E100 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék névleges árama 100 A (40 °C-on), névleges üzemi feszültsége pedig 440 V AC 50/60 Hz. A megszakító kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik: 380/415 V AC feszültségnél 70 kA, ami garantálja a biztonságos működést még nagy zárlati áramok esetén is. A terméket a H szakítóképességi kód jellemzi (70 kA 415 V AC). További szakítóképességi értékek: 100 kA 220/240 V AC-nál, 65 kA 440 V AC-nál, 50 kA 500 V AC-nál, 35 kA 525 V AC-nál és 10 kA 660/690 V AC-nál. A megszakító alkalmas leválasztásra is, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és az A felhasználási kategóriába tartozik.
A C10H47E100 egyik legfontosabb jellemzője a MicroLogic 7.2 E elektronikus kioldóegység, amely komplex védelmi funkciókat kínál: L (túlterhelés elleni védelem), S (késleltetett rövidzárlat elleni védelem), I (pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem) és R (földzárlat elleni védelem). A túlterhelés elleni védelem (Ir) 40-100 A között 9 különböző beállítással állítható, míg a késleltetett rövidzárlat elleni védelem (Isd) az Ir 1,5-10-szerese között állítható. A pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (Ii) az In 1,5-15-szöröse között, a földzárlat-érzékenység (IΔn) pedig 30 mA-től 5 A-ig állítható. A készülék memória funkcióval rendelkezik, amely 20 percig őrzi meg a kioldás előtti és utáni állapotot. A megszakító integrált LCD kijelzővel van felszerelve, amely energiamérőt, időbélyegzett eseményeket, karbantartási indikátorokat, maximális/minimális értékeket és egyéb hasznos információkat jelenít meg.
A C10H47E100 megszakító 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, nettó tömege 2,4 kg. A termék rögzítése fix módú, a szerelési pozíció lehet vízszintes, függőleges vagy a hátlapra szerelt. A csatlakozási pontok elöl találhatók, a csatlakozási távolság pedig 35 mm. A megszakító helyi jelzési funkciókkal is rendelkezik: villogó zöld LED jelzi az üzemkész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90%-os túlterhelést.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H47E100 -Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Rövid eszköznév: NSX100H
Termék vagy alkatrész típusa: Földzárlat védelmi megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Névleges áram: 100 A 40 °C-on
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi feszültség: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Szakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Szakítóképességi kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIR
Túlterhelés elleni védelem tartománya (Ir): 40...100 A
Túlterhelés-védelmi késleltetés (tr): 15...400 s 1,5 × Ir-nél
Rövidzárlati védelem tartomány (Isd): 1,5...10 × Ir
Rövidzárlati késleltetés (tsd): 0...0,4 s I²t=off, 0,1...0,4 s I²t=on
Pillanatnyi védelmi tartomány (Ii): 1,5...15 × In
Földzárlat-védelem
Földzárlat-védelem: Integrált
Földzárlat-védelem osztály: A osztály
Földzárlat-érzékenység beállítási tartomány (IΔn): 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Működési mód: KI használva a IΔn forgókapcsolót
Földzárlat-védelmi késleltetés: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Jelzések és kommunikáció
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) az üzemkész állapotra
LED 105% Ir (piros) túlterhelésre
LED 90% Ir (narancssárga) túlterhelésre
Kijelző típus: LCD kijelző
Mérés típusa: Energia mérő
Fizikai jellemzők
Szélesség (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapi oldalon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m derating nélkül, 2000 m...5000 m derating-gel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V