Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H3TM032 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C10H3TM032 kiemelkedő 70 kA rövidzárlati megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC hálózati feszültségen, ami különösen alkalmassá teszi ipari környezetben történő alkalmazásra, ahol nagy zárlati áramokkal kell számolni. A termék 3 pólusú kialakítása (3P) és 3D védett pólusú konfigurációja biztosítja a megbízható védelmet háromfázisú rendszerekben. A megszakító névleges árama 32 A 40°C környezeti hőmérsékleten, névleges üzemi feszültsége pedig 690 V AC 50/60 Hz. A Schneider Electric NSX100H megszakító megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak és II-es érintésvédelmi osztályba sorolható az előlapi részen.
A C10H3TM032 megszakító TM-D típusú hőmágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely L (túlterhelés elleni termikus) és I (zárlat elleni mágneses) védelemmel rendelkezik. A túlterhelés elleni védelem beállítási tartománya 0,7...1 x In, míg a zárlat elleni azonnali védelem fix 400 A értékre van beállítva. A termikus kioldás késleltetése is fix, 120...400 s 1,5 x In áramnál, valamint 15 s 6 x Ir áramnál. A kapcsolási technológia toggle (karos) kivitelű, a szerelési mód pedig fix. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás frontális kialakítású, a csatlakozási távolság pedig 35 mm. A megszakító méretei: szélesség 105 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm.
A ComPacT NSX100H megszakító kiemelkedő mechanikai és villamos élettartammal büszkélkedhet: 50000 ciklus mechanikai élettartam, valamint 50000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 30000 ciklus 440 V In terhelésnél, 20000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél és 10000 ciklus 690 V In terhelésnél. A termék pólusonkénti teljesítményvesztesége 4,03 W. Szerelési pozíciója lehet vízszintes vagy függőleges, a hátlapra szerelhető. A megszakító 5 foglalatos kialakítással rendelkezik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H3TM032 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX100H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 32 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
65 kA 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
50 kA 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
35 kA 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Karos (Toggle)
Megszakító szerelési mód: Fix
Kioldóegység besorolás: 32 A 40 °C-on
Túlterhelés elleni védelem beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Túlterhelés elleni védelem beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Túlterhelés elleni védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Túlterhelés elleni védelem késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Azonnali védelem beállítás típusa Ii: Fix
Azonnali védelem beállítási tartomány [Ii]: 400 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél
30000 ciklus 440 V In terhelésnél
20000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél
10000 ciklus 690 V In terhelésnél
Teljesítményveszteség pólusonként: 4,03 W
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátlapra síkban
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: zárlat elleni védelem (mágneses)
Foglalatok száma: 5 foglalat
Méretek
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m névleges terheléssel
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V