Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H32D100 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C10H32D100 típusszámú készülék a ComPacT NSX termékcsalád része, amely egyesíti a nagy teljesítményt és a fejlett elektronikus védelmi funkciókat kompakt méretben. A megszakító 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, működési feszültsége pedig 690 V AC 50/60 Hz. A készülék különlegessége a MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegység, amely LSoI védelmi funkciókkal rendelkezik: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), rövid késleltetésű zárlat elleni (So) és pillanatnyi zárlat elleni (I) védelemmel. Ez az intelligens védelmi rendszer lehetővé teszi a személyre szabott áramkörvédelmet, miközben fenntartja a rendszer stabilitását és megbízhatóságát.
A megszakító kiemelkedő megszakítóképességgel rendelkezik: 70 kA Icu értékkel 380/415 V AC feszültségnél az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Különböző feszültségszinteken eltérő megszakítóképességgel bír: 100 kA Icu 220/240 V AC-nél, 65 kA Icu 440 V AC-nél, 50 kA Icu 500 V AC-nél, 35 kA Icu 525 V AC-nél és 10 kA Icu 660/690 V AC-nél. Az NSX100H alkalmas leválasztásra is, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. A kapcsolóelem típusa billentyűs (toggle), a felszerelés módja fix. A készülék A kategóriás felhasználási kategóriába tartozik. A megszakító mechanikai élettartama 50000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 10000-50000 ciklus között változik.
A MicroLogic 2.2 kioldóegység számos beállítási lehetőséggel rendelkezik. A hosszú késleltetésű védelmi kioldás (Ir) 9 különböző beállítással, 40-100 A tartományban állítható. A rövid késleltetésű zárlat elleni védelem (Isd) szintén 9 különböző beállítással, 1,5-10 × Ir tartományban állítható. A pillanatnyi zárlat elleni védelem (Ii) fix, 1500 A értékű. A túlterhelési védelem késleltetési ideje (tr) fix: 400 s 1,5 × Ir-nél, 16 s 6 × Ir-nél és 11 s 7,2 × Ir-nél. A készülék rendelkezik termikus memóriával, amely 20 percig aktív marad a kioldás előtt és után is. A készülék könnyen használható, állapotjelzésről villogó LED-ek gondoskodnak: zöld LED jelzi a működésre kész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90%-os túlterhelést.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H32D100 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítási képesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 40...100 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítással
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tsd: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 1500 A
Földzárlat-védelem: Nincs
Zóna-szelektív reteszelés ZSI: Nincs
Helyi jelzés
Villogó LED (zöld) működésre kész állapotra
LED 105 % Ir (piros) túlterhelésre
LED 90 % Ir (narancssárga) túlterhelésre
Fizikai jellemzők
Vezérlési típus: Billentyűs
Megszakító felszerelési módja: Fix
Felszerelési alap: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, hátlapra szerelve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Nyílások száma: 5 nyílás
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó súly: 2,05 kg
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V