Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H32D040 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 40 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100H C10H32D040 megszakító egy kiváló minőségű, 3 pólusú, 3D védett kialakítású áramköri megszakító, amely kifejezetten elosztási alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. A MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegységgel szerelt készülék 40 A névleges árammal rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és rendkívül sokoldalúan használható különböző villamos rendszerekben.
A ComPacT NSX sorozat részeként ez a megszakító kiemelkedő megszakítási képességgel büszkélkedhet: 70 kA 380/415 V AC feszültségen (50/60 Hz), amely megfelel az IEC 60947-2 szabványnak. Emellett különböző feszültségszinteken is impresszív teljesítményt nyújt: 100 kA 220/240 V AC-nél, 65 kA 440 V AC-nél, 50 kA 500 V AC-nél, 35 kA 525 V AC-nél és 10 kA 660/690 V AC-nél. Az UL 60947-4-1 szabvány szerint is figyelemreméltó értékekkel rendelkezik: 85 kA 240 V AC, 65 kA 480 V AC és 10 kA 600 V AC feszültségen. A "H" megszakítási képesség kód 70 kA-t jelent 415 V AC feszültségen.
A MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegység LSoI védelmi funkciókat biztosít: L a túlterhelés elleni hosszú késleltetésű védelemhez, So a rövid késleltetésű zárlati védelemhez fix késleltetéssel, és I a pillanatnyi zárlati védelemhez. A túlterhelés elleni védelem (Ir) 18-40 A tartományban állítható 9 különböző beállítással. A hosszú késleltetésű védelem (tr) késleltetési ideje fix: 400 s 1,5 × Ir áramnál, 16 s 6 × Ir áramnál és 11 s 7,2 × Ir áramnál. A készülék 20 perces termikus memóriával rendelkezik a kioldás előtt és után. A rövid idejű zárlati védelem (Isd) szintén 9 beállítással állítható, 1,5–10 × Ir tartományban, fix késleltetéssel. A pillanatnyi zárlati védelem (Ii) értéke fix 600 A. A beépített LED-ek jelzik az üzemkész állapotot (villogó zöld), a túlterhelést 105% Ir esetén (piros) és a 90% Ir áramnál jelentkező túlterhelést (narancssárga).
A C10H32D040 megszakító fix rögzítésű, elülső csatlakozással felül és alul, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. Mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető, illetve hátsó felületre is rögzíthető. A készülék méretei kompaktak: 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély. A megszakító pólusonkénti teljesítményvesztesége mindössze 1,3 W.
A megszakító alkalmas leválasztásra is az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint, és A kategóriájú felhasználási kategóriába tartozik. Elektromos és mechanikai tartóssága egyaránt kiemelkedő: mechanikai élettartama 50000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 50000 ciklus 440 V In/2 áramnál, 30000 ciklus 440 V In áramnál, 20000 ciklus 690 V In/2 áramnál és 10000 ciklus 690 V In áramnál.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H32D040 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 40 A, 3P3d műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 40 A (40 °C-on)
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Kioldóegység névleges érték: 40 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány: 18...40 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típus tr: Fix
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típus Isd: Állítható 9 beállítás
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típus Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány: 600 A
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Billenő kapcsoló
Megszakító felszerelési módja: Fix
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Rögzítési alap: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra szerelhető
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Egyéb tulajdonságok
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 1,3 W
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2 esetén, 30000 ciklus 440 V In esetén, 20000 ciklus 690 V In/2 esetén, 10000 ciklus 690 V In esetén
Nyílások száma: 5 nyílás
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V