Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM080 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX termékcsalád ezen tagja 80 A névleges áramerősséggel rendelkezik 50 °C környezeti hőmérséklet mellett, és 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültséggel bír. A termék az F jelzésű megszakítóképesség-kóddal rendelkezik, ami 36 kA megszakítóképességet jelent 415 V AC esetén, így kiválóan alkalmas magas hibaszintű környezetekben való használatra. A sokoldalú terméket az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint gyártják, és a szigetelés számára alkalmas minősítéssel rendelkezik.
A TMD termikus-mágneses kioldóegység L és I védelemmel van ellátva, ahol az L funkció a túlterhelésvédelmet (termikus), az I funkció pedig a rövidzárlat elleni védelmet (mágneses) biztosítja. A hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya (Ir) 0,7...1 x In között állítható, míg a pillanatáram védelem beállítása (Ii) fix 640 A értéken van. A termék nem tartalmaz földzárlat elleni védelmet. Semleges védelmi beállítás nincs (3D konfiguráció), a semleges pozíció bal oldalt található. Az áramköri megszakító mechanikai tartóssága 50000 ciklus, míg elektromos tartóssága terhelésfüggő: 440 V feszültségen In/2 terhelésnél 50000 ciklus, In terhelésnél 30000 ciklus; 690 V feszültségen In/2 terhelésnél 20000 ciklus, In terhelésnél 10000 ciklus.
A ComPacT NSX100F fizikai méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. A berendezés hátlapra szerelhető, vízszintes és függőleges helyzetben egyaránt telepíthető, a hátoldalára fektetve is. Az elektromos csatlakozások mind a felső, mind az alsó oldalon elöl történnek, a csatlakozási osztás 35 mm. Az áramköri megszakító IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 fokozattal az IEC 62262 szabvány szerint, ami megfelelő mechanikai védelmet biztosít a készüléknek. Üzemi hőmérséklet-tartománya -25 és +70 °C között van, relatív páratartalom 0-95% között, valamint 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkenéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM080 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 4P3d műszaki adatok
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100F
Termék vagy komponens típus: Áramköri megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 80 A 50 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz-nél az UL 60947-4-1 szerint
25 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz-nél az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz-nél az UL 60947-4-1 szerint
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 85 kA 220/240 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
36 kA 380/415 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
35 kA 440 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
12 kA 500 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
11 kA 525 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
4 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-nél az IEC 60947-2 szerint
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges áram: 80 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típus Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In-nél
15 s 6 x Ir-nél
Pillanatnyi védelem kioldás beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 640 A
Semleges védelmi beállítás: Nincs védelem (3D)
Földzárlat védelem: Nélküle
Fizikai jellemzők
Vezérlés típus: Billenőkar
Áramköri megszakító rögzítési mód: Fix
Teljesítmény veszteség pólusonként: 8,77 W
Rögzítési támasz: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátoldalra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti üzemi hőmérséklet: -25...70 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Mechanikai tartósság: 50000 ciklus
Elektromos tartósság: 50000 ciklus 440 V In/2-nél
30000 ciklus 440 V In-nél
20000 ciklus 690 V In/2-nél
10000 ciklus 690 V In-nél
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V