Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM032 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX termékvonal ezen tagja 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségnél, így kiválóan alkalmas olyan környezetekben, ahol jelentős zárlati áramok fordulhatnak elő. A TMD (hőmágneses) kioldóegységgel ellátott megszakító 32 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten. A készülék 3D konfigurációval készül, ami azt jelenti, hogy a négy pólusból három védett, míg a bal oldalon elhelyezett nullavezetőt nem védi automatikus kioldás. A megszakító túlterhelés-védelmére az Ir hosszú késleltetésű kioldási érték 0,7-1 x In tartományban állítható, míg a rövidzárlati védelem fix 400 A értékkel rendelkezik.
A NSX100F megszakító kivételesen magas szintű elektromos tartósságot kínál: 50000 ciklus 440 V feszültségnél és In/2 áramerősségnél, valamint 30000 ciklus 440 V feszültségnél és In áramerősségnél. A 690 V AC maximális üzemi feszültségérték és a 800 V AC szigetelési feszültség széles alkalmazási tartományt biztosít. A készülék 8 kV lökőfeszültség-állósággal is rendelkezik, ami tovább növeli a megbízhatóságát szélsőséges körülmények között is. A ComPacT NSX100F alkalmas leválasztásra is, megfelelve az EN/IEC 60947-2 szabványnak, ami további biztonsági előnyt jelent a telepítés és karbantartás során.
A megszakító fizikai méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, 2,4 kg nettó tömeggel. Rögzítése hátlapra történik, és mind vízszintesen, mind függőlegesen telepíthető. Az elülső és hátsó csatlakozás, valamint a 35 mm-es csatlakozási osztás rugalmas telepítési lehetőségeket kínál. Kiemelendő még a készülék működési hőmérséklet-tartománya (-25...70°C), valamint IP40 védettségi szintje az IEC 60529 szabvány szerint. A megszakító kategória III túlfeszültségi osztályba tartozik, és Class II érintésvédelmi osztállyal rendelkezik az előlapján, ami tovább növeli a felhasználók biztonságát. Az áramkörök védelme szempontjából kiemelendő a hosszú késleltetésű védelem, amely fix késleltetési idővel működik: 120-400 s 1,5 x In terhelésnél, illetve 15 s 6 x Ir terhelésnél.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM032 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 4P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100F
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető helyzete: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 32 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szerint
25 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlési típus: Billenőkar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Szigetelés
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Tartósság
Mechanikai tartósság: 50000 ciklus
Elektromos tartósság:
50000 ciklus 440 V In/2-nél
30000 ciklus 440 V In-nél
20000 ciklus 690 V In/2-nél
10000 ciklus 690 V In-nél
Mechanikai jellemzők
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 4,03 W
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem
Védelem típusa: L: túlterhelés-védelem (termikus), I: rövidzárlat-védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 32 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási érték beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási értéktartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési idejének beállítási típusa tr: Rögzített
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In-nél, 15 s 6 x Ir-nél
Nullavezető védelem beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem kioldási értékének beállítási típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási értéktartomány [Ii]: 400 A
Földzárlat-védelem: Nélkül
Méretek
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V