Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM016 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító 16 A-es névleges áramerősséggel működik 40 °C környezeti hőmérsékletig, és 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültséggel rendelkezik. Ez a berendezés kiváló választás olyan helyekre, ahol a villamos rendszerek megbízható védelme kulcsfontosságú, például ipari létesítményekben, kereskedelmi épületekben vagy nagyobb lakóépületek elosztószekrényeiben. Az NSX100F megszakítócsalád egyik nagy előnye a kimagasló szakítóképesség, amely több feszültségtartományban is kiemelkedő értékeket mutat: 415 V AC-nál 36 kA, míg 220/240 V AC esetén akár 85 kA Icu értéket is elér az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ez biztosítja, hogy még a legszélsőségesebb rövidzárlati események esetén is megfelelő védelmet nyújtson a rendszer számára.
A megszakító TMD (hőmágneses) kioldóegységgel van felszerelve, amely két védelmi funkciót lát el: az L funkció a túlterhelés elleni védelmet biztosítja termikus kioldás révén, míg az I funkció a rövidzárlat elleni védelmet nyújtja mágneses kioldással. A hosszú idejű védelmi beállítás (Ir) 0,7-1 x In tartományban állítható, míg a pillanatműködésű védelem (Ii) fixált 190 A-es értékre van beállítva. A termék további előnyei közé tartozik a magas mechanikai és elektromos élettartam, amely 50.000 ciklusban van meghatározva. A megszakító teljesíti az EN/IEC 60947-2 szabvány követelményeit, és a Class II besorolású érintésvédelmi osztályba tartozik az előlapi felületén, biztosítva a fokozott felhasználói biztonságot. Valamint IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK07 ütésállóságot biztosít az IEC 62262 szabványnak megfelelően.
A ComPacT NSX100F C10F6TM016 megszakító telepítési szempontból is rugalmas: vízszintesen és függőlegesen egyaránt felszerelhető, és mind a felső, mind az alsó csatlakozása frontális kialakítású, 35 mm-es csatlakozási osztással. Méretei kompaktak (szélesség: 140 mm, magasság: 161 mm, mélység: 86 mm), így könnyen beilleszthető a szabványos elosztószekrényekbe. A termék -25 °C és +70 °C közötti hőmérsékleti tartományban üzemeltethető, és 0-95% relatív páratartalom mellett is megbízhatóan működik. Tengerszint feletti magasság szempontjából 0-2000 méterig korlátozás nélkül, 2000-5000 méterig pedig teljesítménycsökkentéssel használható, ami különösen fontos lehet speciális telepítési környezetekben.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM016 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Terméktípus: Áramköri megszakító
Sorozat: ComPacT
Termékcsalád: ComPacT NSX
Típusmegnevezés: NSX100F
Felhasználási terület: Elosztás
Pólusok száma: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Neutrális pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 16 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság leválasztásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
25 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Szakítóképességi kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Kioldóegység névleges érték: 16 A 40 °C-on
Védelmi típus: L: túlterhelés-védelem (termikus), I: rövidzárlat-védelem (mágneses)
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir: Állítható
Hosszú idejű védelmi kioldási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Rögzített
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén, 15 s 6 x Ir esetén
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítási tartomány [Ii]: 190 A
Neutrális védelmi beállítás: Nincs védelem (3D)
Földzárlat-védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Karos
Megszakító rögzítési módja: Rögzített
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2 esetén, 30000 ciklus 440 V In esetén, 20000 ciklus 690 V In/2 esetén, 10000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 2,92 W
Rögzítő felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátoldalán sík
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási osztás: 35 mm
Nyílások száma: 5 nyílás
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettség: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettség: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V