Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F4TM063 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100F típusú megszakító egy professzionális minőségű 4 pólusú áramvédő készülék, amely kifejezetten elosztási alkalmazásokhoz készült. A C10F4TM063 cikkszámú termék 63 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és maximális üzemi feszültségként 690 V AC-t támogat 50/60 Hz-en. A megszakító különleges jellemzője a 4D póluselrendezés, ami teljes védelmet biztosít a nullavezetőnek is.
A ComPacT NSX100F kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet különböző feszültségszinteken: 36 kA 380/415 V AC-nél (IEC 60947-2 szerint), 85 kA 220/240 V AC-nél, 35 kA 440 V AC-nél, 25 kA 500 V AC-nél, 22 kA 525 V AC-nél, valamint 8 kA 660/690 V AC-nél. UL szabvány szerint 85 kA 240 V AC-nél, 25 kA 480 V AC-nél és 10 kA 600 V AC-nél rendelkezik szakítóképességgel. A TMD típusú kioldóegységgel működik, amely termikus-mágneses technológiát alkalmaz a túlterhelés (L) és rövidzárlat (I) elleni védelemhez. A megszakítóegység szakítóképességi kódja F 36 kA 415 V AC.
A ComPacT NSX100F további fontos műszaki paraméterei: 800 V AC szigetelési feszültség, 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, IP40 védettségi szint az IEC 60529 szerint, valamint IK07 mechanikai védettség az IEC 62262 alapján. A hosszú késleltetésű kioldási tartománya (Ir) a névleges áram 0,7-1-szerese között állítható, míg a pillanatnyi kioldás (Ii) fix 500 A értéken történik. A nullavezető védelmi beállítása 1 x Ir. A készülék 50.000 mechanikai és a feszültségszinttől függően 10.000-50.000 villamos kapcsolási ciklust képes teljesíteni. A készülék méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység, tömege 2,4 kg. Rögzítési módja fix, hátlapra szerelhető, vízszintes és függőleges pozícióban egyaránt telepíthető. Csatlakozása elöl történik mind a felső, mind az alsó oldalon, csatlakozási távolsága 35 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F4TM063 -Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Terméknév: ComPacT NSX
Típusnév: NSX100F
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok jellemzői
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető helyzete: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 63 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség: 85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz; 36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz; 35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz; 25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz; 22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz; 8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Szakítóképességi kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus); I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység beállítási tartománya: 63 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir: Állítható
Hosszú késleltetésű védelmi kioldási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem beállítási típusa tr: Fix
Nullavezető védelmi beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi kioldás beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi kioldási tartomány [Ii]: 500 A
Mechanikai jellemzők
Vezérlési típus: Billenőkar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Villamos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2; 30000 ciklus 440 V In; 20000 ciklus 690 V In/2; 10000 ciklus 690 V In
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 8,61 W
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges; Hátlap síkjában
Felső csatlakoztatás: Elülső
Alsó csatlakoztatás: Elülső
Csatlakoztatási távolság: 35 mm
Méretek
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leminősítés nélkül; 2000...5000 m leminősítéssel
Egyéb
Szigetelési képesség: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Földzárlat védelem: Nincs
Foglalatszám: 5 foglalat
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V