Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F32D040 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100F három pólusú (3P) megszakító 40A névleges áramerősséggel rendelkezik, amely 40°C környezeti hőmérsékletig tartható. Az F típusú megszakító kiváló szakítókapacitással büszkélkedhet, amely 380/415V AC mellett 36 kA értéket ér el. Ez a megszakító széles feszültségtartományban használható, hiszen 690V AC üzemi feszültségig alkalmazható 50/60 Hz hálózati frekvencián. A készülék figyelemre méltó jellemzője, hogy teljes mértékben megfelel az EN/IEC 60947-2 szabvány szigetelési követelményeinek, és alkalmas leválasztásra is.
A MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegységgel felszerelt megszakító kifinomult védelmi funkciókat kínál. Az LSoI védelem négy kulcsfontosságú védelmi zónát biztosít: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű védelmet (L), rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelmet (So) és pillanatnyi rövidzárlat elleni védelmet (I). A hosszú késleltetésű védelem állítható 9 különböző beállítással, 18-40A tartományban, míg a rövidzárlat elleni védelem 1,5-10-szeres tartományban állítható. A pillanatnyi rövidzárlati védelem fix 600A értékkel rendelkezik. Ezen felül a megszakító 20 perces termikus memóriával is fel van szerelve, amely a kioldás előtt és után is megőrzi a hőmérsékleti adatokat.
A Schneider Electric ComPacT NSX100F kompakt méretekkel rendelkezik (105 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység), ami megkönnyíti a beépítését akár szűkös helyekre is. Rögzítése hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben felszerelhető. A készülék előlapi és alsó csatlakozásokkal rendelkezik, a csatlakozási távolság pedig 35 mm. Kiemelendő a vizuális jelzőrendszere is: zöld villogó LED jelzi az üzemkész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, míg a narancssárga LED a 90%-os túlterhelést mutatja, így könnyedén nyomon követheted a rendszer állapotát.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F32D040 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100F
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítókapacitás
Végső szakítókapacitás:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
25 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Szakítókapacitás kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység értéke: 40 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartománya [Ir]: 18-40 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldás beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítás
Rövid késleltetésű védelem kioldási tartomány [Isd]: 1,5-10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Fix
Pillanatnyi védelem kioldás beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási tartománya [Ii]: 600 A
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Karos
Megszakító rögzítési mód: Fix
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Villamos élettartam:
50000 ciklus 440 V In/2 esetén
30000 ciklus 440 V In esetén
20000 ciklus 690 V In/2 esetén
10000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 1,3 W
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Lapra fektetett
Felső csatlakozás: Előlapi
Alsó csatlakozás: Előlapi
Csatlakozási távolság: 35 mm
Jelzőrendszer
Méretek
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védelmi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védelmi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0-2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000-5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
192 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V