Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F2TM025 - Megszakító NSX100F AC/DC, 18 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 25 A, 2P2d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX100F 25A 2P 36KA DC megszakító C10F2TM025 Schneider
A ComPacT NSX 100F egy komplett 2 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 18 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék 25A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység rögzített termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Mérete 161 mm x 70 mm x 86 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (EN/IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
176 mm
Magasság méret
81,9999999999999 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V