Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F1TM050 - Megszakító NSX100F AC/DC, 18 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 50 A, 1P1d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX100F 50A 1P 36KA DC megszakító C10F1TM050 Schneider
A ComPacT NSX 100F egy komplett 1 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 18kA effektív 240VAC 50/60Hz mellett. Az üzemi feszültség 277VAC 50/60Hz. Ez a termék 50A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység rögzített termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Mérete 161 mm x 35 mm x 86 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (EN/IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
175 mm
Magasság méret
40 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V