Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B6TM032 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100B C10B6TM032 egy modern, kompakt kialakítású megszakító, amely kiváló védelmet nyújt villamosenergia-elosztó rendszerek számára. Ez a 4 pólusú (3 fázis + semleges) megszakító 32 A névleges áramerősségű, és 25 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami kimagasló teljesítményt jelent az ipari és kereskedelmi alkalmazások területén.
A ComPacT NSX sorozat részeként ez a megszakító egyesíti a kompakt dizájnt a magas műszaki színvonallal és megbízható védelmi funkcióval. A készülék 3D védelmi konfigurációval rendelkezik, ami azt jelenti, hogy a semleges vezető nincs védve. A bal oldali semleges pozíció ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol a kábelezés ilyen elrendezést igényel. A beépített TMD (termikus-mágneses) kioldóegység kettős védelmi funkcióval rendelkezik: az L (termikus) védelem a túlterhelés ellen véd, míg az I (mágneses) védelem a rövidzárlatok ellen nyújt védelmet. Az Ir (termikus védelem) beállítási tartománya 0,7-1 x In között állítható, míg a rövidzárlati védelmi szint (Ii) fix 400 A értéken van beállítva.
A megszakító elsősorban elosztóhálózatok védelmére használható, és az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően leválasztóként is alkalmazható. A termék üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, és megszakítóképessége több feszültségszinten is meghatározott: 40 kA 220/240 V AC-nél, 25 kA 380/415 V AC-nél, 20 kA 440 V AC-nél és 15 kA 500 V AC-nél. A megszakítóképességi kód B 25 kA 415 V AC, ami világosan jelzi a készülék teljesítménykategóriáját.
A C10B6TM032 mechanikai élettartama 50 000 ciklus, elektromos élettartama pedig a terheléstől függően 10 000 - 50 000 ciklus között változik. A beépítés többféleképpen történhet: szerelhető hátlapra, vízszintesen és függőlegesen egyaránt, valamint lapos hátsó felülettel is. A csatlakozás mind felül, mind alul a megszakító elülső részén található, 35 mm-es csatlakozási távolsággal.
A megszakító méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm, ami kompakt kialakítást biztosít a vezérlőszekrényekben való könnyű elhelyezéshez. A működési környezet tekintetében a készülék -25 és 70 °C közötti környezeti hőmérséklet-tartományban használható, és 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül, míg 2000-5000 m között csökkentett teljesítménnyel üzemeltethető. A védelmi szint IP40 az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállóság az IEC 62262 szerint, ami jó mechanikai védelmet biztosít.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B6TM032 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 4P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100B
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 32 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképességi kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Váltókar
Megszakító szerelési módja: Fix
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelmi kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány [tr]:
120...400 s 1,5 x In-nél
15 s 6 x Ir-nél
Semleges védelem beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítási tartomány [Ii]: 400 A
Műszaki adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus-állóképességi feszültség [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
20 kA 440 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
7 kA 500 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 50 000 ciklus
Elektromos élettartam:
50 000 ciklus 440 V In/2-nél
30 000 ciklus 440 V In-nél
20 000 ciklus 690 V In/2-nél
10 000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítmény-veszteség pólusonként: 4,03 W
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos a hátsó részen
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi típus:
L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlati védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 32 A 40 °C-on
Fizikai jellemzők
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V