Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B6TM016 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C10B6TM016 típusú megszakító 3 védett és 1 védetlen pólust tartalmaz (3D konfiguráció), ahol a semleges pólus a bal oldalon helyezkedik el. A termék névleges árama 16A 40°C-on, és 690V AC 50/60Hz névleges üzemi feszültséggel rendelkezik. Kiemelkedő megszakítóképessége 25 kA 415V AC feszültségen (B kód), amely kiválóan alkalmassá teszi ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol magasabb szintű rövidzárlati védelem szükséges. A megszakítóképesség 220/240V AC feszültségnél eléri a 40 kA-t, 440V AC-nál 20 kA, míg 500V AC-nál 15 kA.
A C10B6TM016 termomágneses (TM-D) kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmi funkcióval rendelkezik: termikus (L) túlterhelés elleni védelem és mágneses (I) rövidzárlati védelem. A túlterhelésvédelem beállítási tartománya 0,7-1 x In, míg a mágneses kioldó fix 190A-es értékre van állítva. A hosszú idejű védelmi késleltetés rögzített, 120-400 másodperc 1,5 x In terhelésnél, illetve 15 másodperc 6 x Ir terhelésnél. A kapcsoló Toggle típusú kezelőszervvel működtethető, és alkalmas leválasztásra az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint.
A megszakító kiváló tartóssági jellemzőkkel rendelkezik: mechanikai élettartama 50000 ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 10000-50000 ciklus között változik. A berendezés hátlapra szerelhető, vízszintes vagy függőleges pozícióban. Méretei kompaktak (szélesség: 140 mm, magasság: 161 mm, mélység: 86 mm), ami megkönnyíti a telepítést kisebb elosztószekrényekbe is. A megszakító pólusonkénti teljesítménydisszipációja 2,92 W.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B6TM016 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 16 A, 4P3d műszaki adatok
Alapadatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100B
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Kialakítás
Pólusok: 4P
Védett pólusok: 3D
Semleges pólus pozíciója: Bal
Névleges áram: 16 A 40°C-nál
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kódja: B 25 kA 415 V AC
Megszakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség: 25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség: 20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség: 15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz
Névleges üzemi megszakítóképesség (Ics)
Névleges üzemi megszakítóképesség: 40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz
Névleges üzemi megszakítóképesség: 25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz
Névleges üzemi megszakítóképesség: 20 kA 440 V AC 50/60 Hz
Névleges üzemi megszakítóképesség: 7 kA 500 V AC 50/60 Hz
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelem: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlati védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges áramerőssége: 16 A 40°C-nál
Hosszú idejű kioldási áram (Ir) beállítási tartomány: 0,7...1 x In
Hosszú idejű kioldás késleltetési típusa (tr): Rögzített
Hosszú idejű kioldás késleltetési tartomány (tr): 120...400 s 1,5 x In-nél, 15 s 6 x Ir-nél
Pillanatnyi kioldási áram (Ii) beállítási tartomány: 190 A (fix)
Semleges védelem beállítás: Nincs védelem (3D)
Földzárlat védelem: Nélküle
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító rögzítési módja: Rögzített
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Csatlakozás felül: Front
Csatlakozás alul: Front
Csatlakozási osztásköz: 35 mm
Szélességi (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály a frontoldalon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fok: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fok: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Élettartam
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2-nél, 30000 ciklus 440 V In-nél, 20000 ciklus 690 V In/2-nél, 10000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 2,92 W
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V