Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B4TM032 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C10B4TM032 megszakító névleges árama 32 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, névleges üzemi feszültsége pedig 690 V AC 50/60 Hz. A készülék B szakítóképességi kóddal rendelkezik, ami 25 kA megszakítóképességet jelent 415 V AC feszültségen. A megszakító kiváló védelmi paraméterekkel rendelkezik különböző feszültségszinteken: 40 kA 220/240 V AC-nál, 25 kA 380/415 V AC-nál, 20 kA 440 V AC-nál és 15 kA 500 V AC-nál, mindegyik esetben az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ezek az értékek biztosítják, hogy a készülék különböző hálózati körülmények között is megfelelő védelmet nyújtson.
A megszakító TMD típusú hővédelmi-mágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely LI védelmi funkciókat biztosít - túlterhelés elleni védelmet (L) és zárlati védelmet (I). A túlterhelésvédelem beállítási tartománya 0,7-1 × In között állítható, fix késleltetési idővel, amely 120-400 s 1,5 × In áramerősség esetén és 15 s 6 × Ir áramerősségnél. A pillanatnyi zárlati védelem fix beállítású, 400 A értéken. A nulla vezető védelmi beállítása 1 × Ir (4D). A megszakító Toggle típusú működtetéssel rendelkezik és fix rögzítésű kivitelben készül. A csatlakozások mind a fel-, mind a lefelé történő bekötéseknél elölről történnek, a csatlakozási távolság 35 mm.
A C10B4TM032 megszakító további fontos műszaki paraméterei közé tartozik a 800 V AC névleges szigetelési feszültség, 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, és kiváló mechanikai és elektromos tartósság: 50 000 mechanikai ciklus, valamint változó elektromos tartóssági értékek a különböző terhelési feltételek mellett (50 000 ciklus 440 V In/2 esetén, 30 000 ciklus 440 V In esetén, 20 000 ciklus 690 V In/2 esetén, és 10 000 ciklus 690 V In esetén). A megszakító pólusonkénti teljesítménydisszipációja 4,03 W. A készülék IP40 védettségi szinttel rendelkezik az IEC 60529 szerint, ütésállósága pedig IK07 az IEC 62262 szerint. A megszakítót -25...70 °C közötti környezeti hőmérsékleten lehet üzemeltetni, tárolási hőmérséklettartománya -50...85 °C. A készülék méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B4TM032 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 32 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Rövid terméknév: NSX100B
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Műszaki jellemzők
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 32 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztási alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképességi kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
További jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemzárási megszakítóképesség:
40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
20 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
7 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam:
50000 ciklus 440 V In/2 esetén
30000 ciklus 440 V In esetén
20000 ciklus 690 V In/2 esetén
10000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4,03 W
Telepítési jellemzők
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, hátsó síkon fekvő
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi beállítások
Védelem típusa:
L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: zárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 32 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási érték beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási érték beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Nulla vezető védelmi beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási érték beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási érték beállítási tartománya: 400 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Méretek és súly
Rések száma: 5 rés
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi szint: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fok: IK07, IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V