Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B47E100 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100B egy rendkívül sokoldalú, 4 pólusú földzárlat-védelmi megszakító, amely kiváló védelmet nyújt elosztóhálózatok számára. A C10B47E100 cikkszámú készülék 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és 25 kA megszakítóképességgel bír 415 VAC feszültségen. Ez a kompakt méretű berendezés ideális választás olyan ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol magas szintű elektromos védelem szükséges.
A ComPacT NSX100B C10B47E100 megszakító számos fejlett funkciót kínál a felhasználóknak. Az integrált földzárlat-védelem A osztályú, és széles beállítási tartományt tesz lehetővé: 30 mA-tól 5 A-ig állítható az érzékenység, valamint 0 ms-től 1 s-ig késleltetés. A készülék továbbá LCD kijelzővel rendelkezik, amely energiamérést biztosít, valamint számos adatkommunikációs lehetőséget kínál, mint például időbélyeges eseménytáblák, karbantartási jelzők, pillanatnyi és igényelt értékek, maximumok/minimumok, védelmi és riasztási beállítások, energiaminőség, energiamérés, valamint áram- és teljesítményigény. A helyi jelzőfények (zöld villogó LED az üzemkész állapothoz, piros LED 105% Ir túlterheléshez, narancssárga LED 90% Ir túlterheléshez) azonnal jelzik a készülék állapotát.
A készülék mechanikai és elektromos tartóssága kiemelkedő: mechanikailag 50000 ciklust, elektromosan pedig változó paraméterekkel 10000-50000 ciklust bír el. A termék IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Működési hőmérséklet-tartománya -25...70 °C, tárolási hőmérséklete -40...85 °C, relatív páratartalom 0...95%. A NSX100B C10B47E100 megszakító méretek tekintetében kompakt: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, 2.4 kg nettó súllyal. A terméket rögzített kivitelben, vízszintes és függőleges helyzetben, valamint hátoldalával síkra szerelve lehet telepíteni. A csatlakozás mind a felső, mind az alsó oldalon elöl történik, 35 mm csatlakozási távolsággal. A megszakító szabványos kioldási jelleggörbével (B) rendelkezik 25 kA 415 V AC megszakítóképességnél. Ez a termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak és alkalmas szigetelésre.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B47E100 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100B
Termék vagy összetevő típusa: Földzárlati megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Neutrális pozíció: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózati típus: AC
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIR
Kioldóegység értéke: 100 A 40 °C-on
Beállítások
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 40...100 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Állítható
Neutrális védelem beállítása: 0.5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Földzárlat védelem osztálya: A osztály
Földzárlat védelem érzékenység beállítási típusa IΔn: Állítható
Földzárlat védelem érzékenységi beállítási tartomány: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Működési mód: KI az IΔn forgókapcsoló használatával
Földzárlat védelem időkésleltetés beállítási típusa Δt: Állítható
Maradék földzárlat időkésleltetés beállítás: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V