Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B3TM040 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D TM40D NSX100B komplett megszakító C10B3TM040 Schneider
Ez a ComPacT NSX100B egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 25 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék 40A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX100B a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
111,999999999999 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
148 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V