Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM080 - Kioldóegység TM80D NSX 100/160/250 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 80 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM-D technológiájú, 4 pólusú kioldóegység 3D védelemmel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy a három fázispólus védett, míg a bal oldalon elhelyezkedő nullavezető nincs védve. Az egység 80A névleges áramerősséggel működik 40°C környezeti hőmérsékleten, és 690V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültséggel rendelkezik. Az LI védelmi funkciók (L: túlterhelés elleni termikus védelem; I: rövidzárlat elleni mágneses védelem) biztosítják a hatékony hálózatvédelmet különböző üzemi körülmények között.
A C106TM080 kioldóegység egyik fontos jellemzője a beállíthatóság: a hosszú késleltetésű védelmi kioldás (Ir) 0,7-1 x In tartományban szabályozható, míg a hosszú késleltetésű védelmi késleltetés (tr) fix, 120-400 másodperc 1,5 x In áramerősségnél, illetve 15 másodperc 6 x Ir esetén. A pillanatnyi védelmi kioldás (Ii) értéke szintén fix, 640A. Az egység nem rendelkezik földzárlat-védelemmel. A ComPacT NSX megszakítóba történő beszerelése fix rögzítési móddal történik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM080 - Kioldóegység TM80D NSX 100/160/250 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 80 A, 4P3d műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Gyártó: Schneider Electric
Termékcsalád: ComPacT
Termékcsalád részletesen: ComPacT NSX100...250
Termék vagy komponens típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160, ComPacT NSX250
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Műszaki adatok
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges áramerőssége: 80 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító rögzítési módja: Fix
Védelmi beállítások
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelmi kioldás beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Nullavezető védelmi beállítások: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási tartománya [Ii]: 640 A
Földzárlat-védelem: Nincs
Környezeti tulajdonságok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: Class II
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25…70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás esetén: -50…85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
65 mm
Mélység
88,2 mm