Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM050 - Kioldóegység TM50D NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 50 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100/160 sorozatú TM50D típusú kioldóegység (C106TM050 cikkszámú) kiváló megoldást nyújt a modern villamos elosztórendszerek túlterhelés és rövidzárlat elleni védelmére. Ez a 4 pólusú, 50A névleges áramerősségű termikus-mágneses kioldóegység kiemelkedő műszaki jellemzőkkel rendelkezik, amelyek biztosítják a rendszer optimális működését és védelmét.
Műszaki szempontból a kioldóegység 50A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten. A névleges üzemi feszültsége 690V AC 50/60 Hz, amely lehetővé teszi használatát széles körű ipari alkalmazásokban. A hosszú késleltetésű kioldási áram (termikus védelem) beállítási tartománya állítható, 0.7...1 x In értékek között. A hosszú késleltetésű védelem időkésleltetése fix, 120...400 másodperc 1.5 x In terhelésnél, illetve 15 másodperc 6 x Ir terhelésnél. A pillanatnyi kioldás (mágneses védelem) fix értéke 500A. A nullavezető beállítása nem védett (3D) konfigurációjú, és földzárlat elleni védelem nincs a kioldóegységben.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM050 - Kioldóegység TM50D NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 50 A, 4P3d műszaki adatok
Alap jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméktípus: ComPacT NSX100...250
Komponens típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok jellemzői
Pólusok száma: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Védelmi funkciók
Védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 50 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartomány [Ir]: 0.7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Nullavezető védelmi beállítások: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 500 A
Földzárlat-védelem: Nincs
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25…70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -50…85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
96,9999999999999 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
68 mm
Mélység
88,2 mm